Advert
Karaaslan veda etti
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Karaaslan veda etti
Karaaslan veda etti

Gölbaşı ilçesinde AK Parti Gölbaşı 6. Olağan İlçe Kongresi yapıldı.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan ise, görevi devrettikten sonra da AK Parti'nin farklı kademelerinde yoluna devam edeceğini söyledi.

Karaaslan, AK Parti'nin hayalinin Türkiye'yi dünya çapında sözü dinlenen bir ülkeye dönüştürmek olduğunu vurgulayarak, "AK Parti'deki bu ruhun tercümanı da Recep Tayyip Erdoğan'dır. Osman Karaaslan, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da yeni sulara yelken açan partisinin ve liderinin yolundan hiç şaşmayacaktır." diye konuştu.

Görevini Selim Akceylan'a devretmekten mutluluk duyduğunu aktaran Karaaslan, şunları kaydetti:

"Tüm seçimlerde Türkiye ve Ankara ortalamasını aşan il, bölge ve ülke çapındaki tüm faaliyetlere 4 bin, 5 bin kişi ile katılım sağlayan bir ilçe teşkilatının başkanı olarak, alıştığım mücadeleme her şart ve her koşulda, her seçim ve her dönemeçte yılmadan devam edecek, teşkilatımla ve liderimle yol alacağım. Bu şevk ve heyecanla bayrağı kardeşim Selim'e devrederken mutluyum, umutluyum."

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Kongre İlçe Başkanı Selim Akceylan Yalçın Akdoğan Mustaga Tuna Nedim Yamalı Osman Karaaslan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500