Advert
Siyaset
Giriş Tarihi : 23-12-2017 19:05   Güncelleme : 23-12-2017 19:05

Gölbaşı'nda Akceylan dönemi başlıyor

Ak Parti Gölbaşı 6. Olağan Kongresi yapıldı.

Gölbaşı'nda Akceylan dönemi başlıyor

Altı yıl boyunca Osman Karaaslan başkanlığında hizmete devam eden Ak Parti İlçe Teşkilatı yeni başkanını belirledi.
Maya Park Düğün Salonu'nda yapılan olağan kongrede Selim Akceylan'ı ilçe başkanı olarak belirleyen teşkilat bundan sonra yola Akceylan ve yönetimi ile devam edecek.

Akceylan'ın yönetim listesi ise şöyle: (BÜYÜTMEK İÇİN FOTOĞRAFA TIKLAYIN)Olağan kongreye çok sayıda partilinin yanı sıra Ak Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, Emrullah İşler, Ertan Aydın, Ahmet Gündoğdu, Murat Alparslan, Yalçın Akdoğan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Ak Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, oda başkanları ve siyasi partilerin temsilcileri katıldı.

Kongrenin açılışında konuşan Osman Karaaslan, görevi devrettikten sonra da Ak Parti'nin farklı kademelerinde yoluna devam edeceğini söyledi.

Görevini Selim Akceylan'a devretmekten dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Karaaslan, "Göreve geldiğindeki üye sayısını 2,5 katına çıkaran, tüm seçimlerde Türkiye ve Ankara ortalamasını aşan il, bölge ve ülke çapındaki tüm faaliyetlere 4 bin-5 bin kişi ile katılım sağlayan bir ilçe teşkilatının başkanı olarak, alıştığım mücadeleme her şart ve her koşulda, her seçim ve her dönemeçte yılmadan devam edecek, teşkilatımla ve liderimle yol alacağım. Bu şevk ve heyecanla bayrağı kardeşim Selim'e devrederken mutluyum, umutluyum." dedi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ise kürsüde Gölbaşı Belediyesi'nin faaliyetlerini ve 2018 yılında yapılacak hizmetleri anlattı. Duruay kongrenin hayırlı olmasını diledi.

AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı ise “Birlik ve beraberliğimizi koruyarak, işlerimizi doğru yaparak, inşallah hedefimize doğru ilerleyeceğiz. Önümüzdeki ilk hedefimiz 2019 seçimleridir. 2019 seçiminde, daha önce tabi Gölbaşı teşkilatımız yüzde 52’lik bir oyla referandumu ve 1 Kasım seçimlerini bitirdi. Her kongrede ilçelerimize yeni hedefler koyuyoruz. Ankara’da yüzde 49’lara oturduk. Bunun üstüne çıkmamız gerekiyor. Bunun için her ilçede yüzde 10’luk bir oy artışı olması gerekiyor. Gölbaşı ilçe teşkilatımızın hedefleri yüzde 57 ve üstüdür” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna da kongrenin hayırlara vesile olmasını dileyerek, "İnşallah Gölbaşı Belediyemiz ve büyükşehir belediyesi el ele vererek daha güzel hizmetlere vesile olacak. Bunları adım adım görmeye başlayacağız." ifadesini kullandı.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
141. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA