Advert

Advert
Murat Alay'dan açıklaması..
Murat Alay'dan açıklaması..
Ak Parti ilçe başkanlığı anketine dair Murat Alay açıklama yaptı.

Aktif Haber Gazetesi'nin yapmış olduğu anket sonrası muhataplara söz hakkı tanıyacağımızı ifade etmiştik. Bu çerçevede ilk açıklamada bulunan Ak Parti ilçe başkanlığı adaylarından Murat Alay'ın açıklamasını kamuoyuyla paylaşıyoruz.

"Aktif Haber Gazetesi tarafından yapılmış olan kamuoyu araştırmasından haberdar olmuş bulunmaktayım. Şahsım adına ankete müdahil olmamak adına herhangi bir ekstra çalışmada bulunmadım. Safi ve samimi oylarla anketin sonuçlarla anketin sonuçlanmasını bekledim. Ancak görülen o ki, ankete dışarıdan müdahaleler gerçekleşmiş (toplu oy kullanımı gibi) ve anketin inandırıcılığına gölge düşürülmüştür.

Bizler Ak Partililer olarak sadece hizmet amacı güden ve her daim cumhurbaşkanımızın çizgisinde çalışan partilileriz. Bizim partimizde art niyete yer yoktur. Kıskançlık yoktur. Haset yoktur. Bu çerçevede beni destekleyen tüm destekçilerime saygı ve sevgilerimi sunuyor, Ak Parti iktidarı için kazandırdığımız her oyu bir başarı olarak görüyorum. Bizdeki sadece ve sadece bayrak yarışıdır. Bayrağımızı en yükseğe çekecek ismi genel merkezimiz açıklayacak ve bu yürüyüşte hep beraber yine durmadan yolumuza devam edeceğiz. Saygı ve sevgilerimle."

ETİKETLER
Ak Parti İlçe Başkanlığı anket Murat Alay
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert