Advert
Ak Parti'nin yeni ilçe başkanı kim olmalı?
Ak Parti'nin yeni ilçe başkanı kim olmalı?
Anketimizin sonuçlarını açıklıyoruz.

Aktif Haber Gazetesi olarak, Gölbaşı Ak Parti İlçe Başkanlığı adaylık sürecinde yapmış olduğumuz anket sonuçlanmıştır. Öncelikle anketimize oy kullanan tüm okurlarımıza ve altını çizerek ifade edeceğimiz samimi kesime teşekkürü bir borç biliriz. Anketi yapmaktaki amacımız sadece ufak bir kamuoyu araştırması yapmak ve doğru analizlerin yapılabilmesi için veriler elde etmekti. 74 bin gibi çok yüksek bir oy kullanılmasının akıllara soru işaretleri getirmesini mantıklı buluyor ancak ilçe başkanının tek başına hareket etmeyeceğini, burada aday olmuş isimlerin ekip çalışması konusunda da girişken olmaları gerektiğini bir sonuç olarak açıklamamız mümkün.

Burada birbirinden değerli ilçe başkanı adaylarının isimleri yazılmış olup hiçbirinin rencide olmaması gerektiğini de vurguluyor, her birine ayrıca teşekkür ediyoruz. Anketimiz yapacağımız haberle de etkisini üst düzeyde gösterdiğini kanıtlayacaktır. Birbirinden değerli ilçe başkanı adaylarının her türlü açıklamasına gazetemiz yer verecektir.

Samimi duygularıyla oy kullanmış tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, bu yoldaki ilçe başkanı adaylarına başarılar diliyoruz.

74 bin 101 oyun kullanıldığı anketten çıkan isimler şu şekilde:

İbrahim Yılmaz %34.94 ile 25 bin 896 oy alarak anketten birinci çıktı.
Abdülkadir Er %24.62 ile 18 bin 245 oy alarak anketten ikinci çıktı.
Tarık Kuyrukçu %19.60 ile 14 bin 528 oy alarak anketten üçüncü çıktı.
Hasan Oğuz %15.27 ile 11 bin 316 oy alarak anketten dördüncü çıktı.
Nergül Yıldırım %2.32 ile bin 723 oy alarak anketten beşinci çıktı.

Sonuçların tamamı ise aşağıdaki şekilde: (FOTOĞRAFI BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ)

ETİKETLER
Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı anket İbrahim Yılmaz Hasan Oğuz Abdülkadir Er Tarık Kuyrukçu Nergül Yıldırım
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş     2017-12-14 74000 oy kullanıldığını söylüyorsunuz birincisi Gölbaşı'nın seçmen sayısına bakın ikincisi Ak partinin üye sayısına burada kullanılan oylar tamamen şişirmece ve sahte bu yüksek oy alanların hile yaptığını gösteriyor bu durumda Ak parti hile ile kendini göstermeye çalışanları ilçe başkanı olarak seçmeyeceğini düşünüyorum unutmasınlar insanlar sahtekarlıkla yalanla hileyle bir yerlere varamazlar bence farklı biri ilçe başkanı olacaktır.evet arkasında hile yapan bir ekip olduğunuda gösteriyor...
olurr bal gibi olurr     2017-12-13 kedi uzanamadığı çiğere mındar dermiş...adamlar ekiplerini kurmuş çoğaltmış oylarını demekki oyu yüksek olan adayların ekibi hazır saha için çalışmakta sıkıntı olmayacak
Nasılll?     2017-12-13 Tüm gölbaşı nüfusu oy kullanmış nerdeyse :-)))