Advert

CHP İNCEK TEMSİLCİLİĞİ AÇILDI

CHP İNCEK TEMSİLCİLİĞİ AÇILDI

CHP İNCEK TEMSİLCİLİĞİ AÇILDI
CHP İNCEK TEMSİLCİLİĞİ AÇILDI Önder Ataseven

CHP Gölbaşı İlçe Örgütü’nün İncek temsilciliği çok sayıda partilinin katıldığı törenle açıldı.

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik, yönetim kurulu üyeleri ve partililerin girişimleri sonucunda yapılan İncek temsilciliği açılış törenine CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, CHP’li ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları temsilcileri ve partililer katıldı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Tekin Bingöl İncek temsilciliği açılışında şöyle konuştu:

“Bugün partimiz ve Gölbaşı için mütevazi ama çok anlamlı bir gün. Çünkü biz önümüzdeki yerel seçimlerde çok temel bir hedef ve kararlı bir iddia ile yola çıkıyoruz. Yerel yönetim seçimlerinde mutlaka Ankara’daki iki başarılı belediyemizin yanına başta Gölbaşı olmak üzere Mamak, Etimesgut, Elmadağ, Nallıhan belediyesini ve daha sayamayacağım birçok belediyeyi alacağız. Bütün bu belediyelerin sonucunda Ankaralı hemşerilerimizin büyük bir özlemle beklediği Ankara Büyükşehir Belediyesi'ni yeniden sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla mutlaka buluşturacağız. İşte o nedenle bu temsilcilik binası çok önemlidir. Sadece yerelde değil, genelde de Türkiye’ye rahat bir nefes aldıracak Cumhuriyet Halk Partisi'nin tek başına iktidarının adeta ayak seslerinin duyulacağı çalışmayı sergileyecek arkadaşlar. Bunu büyük bir inanç ve samimiyetle söylüyorum.”

CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin Gölbaşı’ndaki hedeflerinin belediyeyi CHP’ye kazandırmak olduğunu söyleyerek, “CHP’liler olarak Ankara Büyükşehir Belediyesini almamız için önümüzde hiçbir engel kalmadı. İnşallah Gölbaşı Belediye başkanlığını da 2019’da alacağız” dedi.

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik ise “Hedefimiz siyaseti ilçemizde değil, illerde ve yerinde yapmak. İlçemizi diğer dış mahallerde partimizi etkin hale getirmektir. İncek temsilciliğimizin verimli olmasını yürekten diliyorum” dedi.

Ankara Gölbaşı Chp İncek Levet Gök Bülent Elikesik Tekin Bingöl
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı