Advert
Ali İhsan Güçlü 24 Kasım Mesajı
Ali İhsan Güçlü 24 Kasım Mesajı
Ali İhsan Güçlü 24 Kasım Mesajı

Gölbaşı Belediyesi Meclisi MHP Grup Başkanı Ali İhsan Güçlü, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeni ile bir yazılı basın açıklaması yaptı.

MHP Grup Başkanı GÜÇLÜ “Öğretmenlerimiz özveri ve fedakarlık ile görevlerini yerine getirmektedirler. Öğretmenlerimize hak ettikleri değer layıkı ile verilmelidir” dedi. GÜÇLÜ, yaptı basın açıklamasına şöyle deva etti. 

 

“Beşikten mezara kadar eğitimi, insan onurunu muhafaza etmenin en temel şartı kabul eden bir medeniyet anlayışına sahip bir milletiz. Milletler ümitlerini ve varlıklarını istikbale eğitim yoluyla taşırlar ve öğretmenlerimiz de eğitimin en temel unsurudur. Öğretmenlerimizin fedakarca ve özveri ile yaptığı çalışmalar neticesinde geleceğe ancak emin adımlarla yürüyebiliriz. Öğretmenlerini ihmal eden toplumların kendilerini imar etmesi mümkün değildir. Bugün çok zor şartlar altında görev yapmaya çalışan öğretmenlerimizin sosyal, kültürel ve ekonomik imkanlarınında acilen iyileştirilmeye gidilmelidir. Kutlamakta olduğumuz 24 Kasım Öğretmenler gününde canından aziz bildiği milleti, vatanı ve ay yıldızlı bayrağı için hizmet verirken görevi başında bu yıl şehit edilen genç eğitimcilerimiz Aybüke ve Necmeddin Öğretmen başta olmak üzere, tüm şehit öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Ruhları şad, mekanları cennet olsun inşallah. Bu vesile ile geleceğimizin teminatı evlatlarımızı yetiştiren öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü en içten sevgi ve saygılarımla kutluyorum.” 

ETİKETLER
MHP ali ihsan güçlü 24 kasım öğretmenler günü
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500