Advert
Aygün Ünlü “Otobüs Yoksa Taksiye Binin”
Aygün Ünlü “Otobüs Yoksa Taksiye Binin”
Aygün Ünlü “Otobüs Yoksa Taksiye Binin”

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı EGO Genel Müdürlüğü Gölbaşı TOKİ ulaşımı ile ilgili yaptığı düzenleme TOKİ sakinlerinin tepkisine neden oldu.

EGO Genel Müdürlüğünün yaptığı düzenlemeye göre 107 Gölbaşı TOKİ- Akköprü - Ulus - Kızılay hattı seferi yapan EGO otobüsü 28.10.2017 tarihinden itibaren gelişte TOKİ’ye girecek ama Ankara’ya dönüşte TOKİ’ye giremeyecek.

 Yani EGO Genel Müdürlüğü yaptığı düzeltmeye göre, vatandaş Ankara’dan TOKİ’ye gelebilecek ama TOKİ’den Ankara’ya gidemeyecek.

Ego düzeltmesine tepki gösteren TOKİ Yönetimi Ego Genel Müdürlüğüne yaptığı şikâyette ise ilginç bir cevapla karşı karşıya kaldı.

 İddiaya göre, EGO Genel Müdürlüğü TOKİ yönetimine cevap olarak Otobüs yoksa alternatif taşıma araçlarını kullanın diye cevaplanmış.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan TOKİ Yönetim Kurulu Başkanı Aygün Ünlü EGO Genel Müdürlüğünün verdiği cevabı eleştirerek, “ EGO bize Yani Fransız kraliçesinin ekmek yoksa pasta yesinler dediği gibi ,  gece otobüs yoksa taksiye binin demektir” dedi.

Ünlü; “Yeni seçilen Belediye Başkanı Mustafa Tuna beyefendinin Ankara da yaşam sabaha kadar devam edecek Ankara ölü şehir olmaktan kurtulacak ifadesine ben bilirim diyen bürokratlar tarafından engellenmektedir ” dedi.

İşte EGO Genel Müdürlüğünün resmi sayfasında yaptığı düzeltme duyurusu

DUYURU

Gölbaşı hareket noktasından yönlendirilen 107 Gölbaşı Toki - Akköprü - Ulus - Kızılay hattı 28.10.2017 tarihinden itibaren gidişte 107-1 Gölbaşı - Akköprü-Ulus dönüşte 107-2 Ulus - Kızılay - Gölbaşı Toki olarak ulaşım hizmeti verecektir.

Semt sakinlerine duyurulur.

ETİKETLER
Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü EGO’dan ilginç cevap “Otobüs Yoksa Taksiye Binin” TOKİ Yönetimi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Osman     2017-11-23 Yuh diyorum başka bişey demiyorum