Advert
Akademisyen Anne , Darüşşifa Eğitim Kurumları’nda
Akademisyen Anne , Darüşşifa Eğitim Kurumları’nda
Sosyal medyada “Akademisyen Anne” olarak bilinen ve “Korkma! İyi Bir Annesin” kitabının yazarı Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal, Darüşşifa Eğitim Kurumları’nın velileri ile buluştu.

Gölbaşı Darüşşifa Koleji’nde Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal’ın “Korkma İyi Bir Annesin” isimli kitabının imza günü gerçekleştirildi.

Gölbaşı Darüşşifa Koleji’nde Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal, “Korkma İyi Bir Annesin” isimli kitabının imza gününü gerçekleştirdi, velilere seminer verdi.

Darüşşifa Koleji Konferans Salonu’nda yapılan seminere anaokulu ve ilkokul öğrencilerinin velileri katıldı. Saniye Bencik Kangal, ebeveynlere çocuklarıyla kuracakları iletişime yönelik önerilerde bulundu. Çocukların teknolojik aletlerle çok fazla ilgilenmemesi gerektiğini belirten Kangal, ebeveynlerin çocuklarına nasıl zaman ayırabileceklerine dair bilgi verdi.

Seminerin ardından Darüşşifa Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Osman Karaaslan, Saniye Bencik Kangal’a çiçek takdim etti.

Ardından “Akademisyen Anne” olarak bilinen Saniye Bencik Kangal, veliler için “Korkma İyi Bir Annesin” kitabını imzaladı.

 

ETİKETLER
Ankara Darüşşifa Koleji Gölbaşı imza günü Saniye Bencik Kangal seminer
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500