Advert
Bülent Elikesik, CHP ilçe başkanlığına adaylığını açıkladı
Bülent Elikesik, CHP ilçe başkanlığına adaylığını açıkladı
CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik, yaklaşan kongre için ilçe başkanlığı adaylığını açıkladı.

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik, yaklaşan kongre için ilçe başkanlığı adaylığını açıkladı.

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik, yaklaşan olağan kongre öncesi ilçe başkanlığı adaylığını açıkladı.

CHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı’nda yapılan toplantıda adaylığını açıklayan Elikesik, parti olarak bireysel değil, örgüt olarak hareket ettiklerini ifade ederek “Türkiye Cumhuriyetinin kurucu partisi, mihenk taşı, birleştirici gücü Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşımak için “Ben değil, biz” diyerek yola çıktık. Desteğini aldığımız her üyemizin de bizimle aynı duygu, düşünce ve umutları paylaştığı inancıyla bu yoldayız. Yolumuzda bölmeden, bölünmeden, ayrıştırmadan, ötekileştirmeden yürürken, partimizi yerelde ve genelde iktidara taşımak için Cumhuriyet Halk Partiliyim diyen, bu anlamda kendini sorumlu hisseden, elini taşın altına koyan herkesle de birlikte yürümeye varız.” dedi.

2019 yılına yönelik hedeflerinin Cumhuriyet Halk Partisi’ni yerel ve genel seçimlerde iktidar yapmak olduğunu söyleyen Elikesik, parti içinde bölme ve ayrıştırma olmayacağını vurguladı.

Yaklaşan olağan kongrede ilçe başkanı adayı olacağını bildiren Elikesik, “Büyük zaferler inançla olur, biz inandık sizler de inanın. Tüm bu hedefler doğrultusunda 3 Aralık 2017 Cumartesi günü yapılacak kongrede yeniden adaylığımı açıklarken, diğer aday olacak arkadaşlarıma kongre sürecine kadar ilçemizin kapısı sonuna kadar açık ve destek vermeye hazırız. Buradan tüm aday olacak arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim.” sözleriyle diğer adaylar için başarı dileklerini iletti.

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı CHP ilçe başkanlığı kongre
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500