Advert
Şenol Kaysi'ye milli görev
Şenol Kaysi'ye milli görev
Gölbaşı ilçemizde Şen-Kay Spor Akademisi Kulübü Antrenörü Şenol Kaysi, Balkan Taekwondo Şampiyonasında Milli Takım Antrenörü olarak görev yapacak.

Balkan Taekwondo Birliği (BTU) tarafından düzenlenen ve Türkiye Taekwondo Federasyonu tarafından organize edilen 19. Balkan Taekwondo Şampiyonası 10-12 Kasım 2017 tarihleri arasında Edirne’de yapılacak.

Gölbaşı ilçemizde Taekwondo sporunu tanıtan ve bir çok branşta da sayısız şampiyonlar yetiştirerek milli takıma sporcu kazandırıp sayısız başarılara imza atan antrenör Şenol Kaysi, Edirne’de yapılacak olan Balkan Taekwondo Şampiyonasında milli takım antrenörü olarak görev yapacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Şenol Kaysi, “Bu yıl 19’uncusu yapılacak olan Balkan Taekwondo Şampiyonasında Gölbaşı ilçemizi ve ülkemizi milli takım antrenörü olarak temsil edeceğiz. Bu önemli turnuvada milli takımımıza başarılar diliyorum. Bana bu onurlu görevi layık gören Dünya Taekwondo Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin'e ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” dedi.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Şenol Kaysi Teakwondo Balkan Şampiyonası milli görev
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500