Advert
“Kış geliyor, üst geçitlere bakın!”
“Kış geliyor, üst geçitlere bakın!”
Gölbaşı Belediye Meclisi toplantısında konuşan CHP Grup Başkanvekili Bülent Elikesik, yaklaşan kış şartlarını hatırlatarak üst geçitlerin bakımının yapılması gerektiğini söyledi.

Dün Hakkari’de şehit düşen askerlerimizi hatırlatan Elikesik, “Dün 8 tane, bugün de 1 tane vatan evladımızı maalesef şehit verdik. Buradan herkese sesleniyorum bu millet Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşı’nda nasıl kenetlenip küllerinden doğduysa bizi yıldırmaya, bizi bölmeye hiç kimsenin gücü yetmeyecektir. Bu bir ömür boyu benim, sizlerin temennisi oldu ve bizden sonra gelecek kuşakların da bu ülkenin koruyucusu olduğuna adım gibi eminim.” dedi.

Ayrıca 10 Kasım tarihine işaret eden Elikesik, “Ülkemizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 79. ölüm yıldönümünde şükran ile özlem ile minnet ile anıyorum, sizleri anma programlarına davet ediyorum.” diye konuştu.

Yaklaşan kış şartlarına dikkat çeken Elikesik üst geçitlerin bakımının yapılması gerektiğini ifade ederek, “Önerge veremediğimiz için üçüncü oturumda, soğuk kış şartlarından dolayı özellikle üst geçitlerin bakımlarının acilen yapılmasını gerekli müdürlüklere uyarmanızı rica ediyorum.” dedi.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Bülent Elikesik meclis toplantısı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500