Advert
MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Pehlivan’ın Açıklaması
MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Pehlivan’ın Açıklaması
MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan “Terörle mücadele konusunda devletin her zaman yanında olduk ve sonuna kadar da yanında olacağız” dedi.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan “Terörle mücadele konusunda devletin her zaman yanında olduk ve sonuna kadar da yanında olacağız” dedi.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Gazetemize açıklamalarda bulunan Ersin Pehlivan ,Genel Başkanımız Devlet Bahçelinin söylediği gibi terörle mücadele konusunda devletin her zaman yanında olduk ve sonuna kadar da yanında olacaklarını söyledi.

Pehlivan: “Genel başkanımızın yaklaşık iki üç ay önce söylediği bu Barzani denilen şahsın Kuzey Irak da yarattığı referandum sürecine başlama gibi bir teşebbüsünde onun ne kadar yanlış olduğu ve olmaması gerektiği noktasında yaptığı beyanatlar neticesinde ilk öngörüyle bu duruşa, bu tavra karşı net ülkücü hareketin, milliyetçi hareketin ne yapması gerektiğini ve devletin nasıl bir yol izlemesi gerektiği noktasında fikirlerini beyan etmiştir. Bunu da hep beraber izledik süreci neticede bugün Kerkük’te bir şekilde Irak merkezi hükümetinin ve orada ki Türkmenlerimizin çabalarıyla ve tabi ki Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bu noktada ki ciddi duruşuyla şu an için Türkmenler orada güvence altındadır. Genel başkanımız bu konuda defalarca hem grup toplantılarında hem genel merkezimizde yaptığı açıklamalarda Kerkük ve Türkmenlerle alakalı nasıl hassas olduğumuzu belirtti ve geçen 15 gün içerisinde Ankara’da Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kerkük’le alakalı yaptığı toplantıda da bütün Türkiye’den Milliyetçi Hareket Partisine gönül vermiş Ülkücü Harekete mensup insanlar geldiler ve burada Kerkük’e hep bir ağızdan destek olduk” diye konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisinin önümüzde ki yerel ve genel secim çalışmaları hakkında bilgi veren MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan; “Önümüzde ki süreçte malum yerel seçimlerimiz var, genel seçim var bu noktada Milliyetçi Harekat Partisi Gölbaşı İlçe Teşkilatı olaraktan da biz seçim startını vermiş bulunmaktayız. Çalışmalarımız devam ediyor ve edecekte hızlı bir şekilde. Malum Ankara’da ve Türkiye genelinde bir belediye problemi söz konusu. Belediyelerle alakalı mevzular gerçekleşiyor. İstifalar. Biz onlara bakmıyoruz. Biz yerelde Gölbaşımızın Belediyelik anlayışında da yapılan eksiklikleri ve hataları dile getiriyoruz. Bunlarla alakalı mücadelemiz devam edecek. Hem meclis üyelerimizle hem yönetim kurulu üyelerimizle gerek halkımızla olan görüşmelerimizde halkımızın istek ve temennileri geçmiş dönemde verilen vaatler, sözler bunlarında takipçisiyiz. Allah’ın izniyle Gölbaşına hizmet noktasında bütün kadromuzla, ilçe yönetimimizle, meclis üyelerimizle, ülküdaşlarımızla sonuna kadar mücadelemizi vereceğiz Gölbaşı’nın hak ettiği noktaya gelebilmesi için bütün çabamızı yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Pehlivan son olarak yakın bir zamanda Gölbaşı’nın çok önemli mevzularıyla alakalı, Gölbaşı’nda yapılması gerekenler ve yapılmayanlarla alakalı tekrardan bir toplantı ve basın açıklaması yapacaklarını söyledi.

ETİKETLER
Ersin Pehlivan MHP Açıklama Gölbaşı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500