Advert
-Eymir Mahallesi’ne Dev Sosyal Tesis
-Eymir Mahallesi’ne Dev Sosyal Tesis
-Gölbaşı Belediyesi tarafından Eymir Mahallesi’ne inşa edilen, içerisinde çok amaçlı salon, restoran, kafetarya, havuz ve spor salonunun bulunduğu dev sosyal tesis inşaatı hızla yükseliyor.

 

TOKİ bölgesinde inşaatına başlanan 7 bin 750 metrekarelik Eymir Mahallesi Sosyal Tesisi’nin inşaat çalışmaları yüzde 70 seviyesine ulaştı.

Spor ve sosyal donatı alanlarıyla cazibe merkezi haline dönüşecek olan sosyal tesisin kaba inşaatı tamamlanma aşamasındayken, elektrik ve mekanik tesisatları, asansörlerin montajı, seramik döşemeleri ve ince işçiliği çalışmalarına başlandı.

“Her türlü sosyal ihtiyaca cevap verecek”

3 bölümden oluşan sosyal tesisin içerisinde, kapalı havuz ve spor merkezi, çok amaçlı salon,derslikler, ofisler, sergi alanı, restoran, kafetarya ile ilçe halkının her türlü sosyal ihtiyacına cevap verecek.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, vatandaşların sosyal olanaklardan yararlanabilmesi adına çok güzel bir tesis inşa ettiklerini ifade ederek, şunları kaydetti:

“Gölbaşı Belediyesi olarak yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Eymir Mahallemize büyük bir tesis kuruyoruz. Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın ihtiyacını fazlasıyla karşılayacak ölçüde modern sosyal tesisimizin inşaatı yıl sonuna bitmiş olacak. Kısa bir süre içinde tamamlanıp hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.”

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Belediyesi Toki Belediye Başkanı Fatih Duruay
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500