Advert
Vatandaştan hafriyat tepkisi
Vatandaştan hafriyat tepkisi
Park Eymir Konutları sakinleri, Şehit Yalçın Dizdaroğlu Parkı'na hafriyat dökülmesine tepki gösterdi.

Park Eymir Konutları sakinleri, Şehit Yalçın Dizdaroğlu Parkı'na hafriyat dökülmesine tepki gösterdi.

Gölbaşı Park Eymir Konutları şehit Yalçın Dizdaroğlu Parkına dökülen hafriyat dökümü parkın içinde bulunan istinat duvarının ve vatandaşların yürüyüş yolların çatlamasına neden oldu.

vatandaşların rahatsız olduğu ve çevreye ciddi derecede zarar veren hafriyat parkın üst kesiminde bulunan cami ve evlere de zarar veriyor.

 

Konu İle İlgili açıklama yapan Park Eymir Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Aygün Ünlü, dökülen hafriyatın parka zarar verdiğini söyledi.

 

Ünlü, "Bu alan, Büyükşehir Belediyesine ait. Buranın üst kısmına park yapıldı ama bu kısmı iki yıldır park yapılmıyor ve Ankara'nın tüm hafriyatı buraya dökülüyor. Dökülen hafriyat, park içinde bulunan spor alanlarına, buradaki cami ve evlere zarar vermeye başladı. Gerekli yerlere şikayette bulunduk, sonuç alamadık. Hafriyat döktükleri yere bir tabela yerleştirmişler park ihalesi yapılmış gibi ama öyle olmadığını biliyoruz.  Yetkililerin burada ki caminin ve halı sahaların zarar görmemesi için hafriyat dökümünü bir an önce durdurup parkı yapmalarını bekliyoruz" dedi.

 

Bölgede yaşayan vatandaşlar da hafriyat dökülmesinden rahatsız olduklarını belirterek, soruna çözüm bulunmasını istedi.

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Toki Aygün Ünlü Hafriyat Dökümü Tepki şehit Yalçın Dizdaroğlu Parkı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500