Advert
Şimşek’ten muhtarlara sabah mesaisi
Şimşek’ten muhtarlara sabah mesaisi
Ramazan Şimşek 19 Ekim Muhtarlar Gününde Gölbaşı’nın mahalle muhtarlarını ziyaret etti.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Ramazan Şimşek, 19 Ekim Muhtarlar Gününde Gölbaşı’ndaki mahalle muhtarlarını ziyaret etti.

Muhtarların talep ve şikâyetlerini dinleyen Şimşek, muhtarların vatandaşlarla devlet kurumları arasında, bizler arasında köprü vazifesi gördüğünü ifade etti. Şimşek, muhtarlarımızın önemli bir kamu görevini yerine getirdiklerini belirtti.

Karşıyaka, Eymir, Şafak Mahallelerinin muhtarlarını ve ayrıca Gölbaşı Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Satılmış Deveci’yi ziyaret eden Şimşek, “Vatandaşımızın hastasında, cenazesinde, düğününde kısacası sosyal yaşamın içerisinde kendini gösteren her türlü üzüntüde ve sevinçte kapısını gönül rahatlığıyla çaldığı makamda görev yapan muhtarlarımız bizlerin de baş tacıdır. Halkımızın tercihi ve seçimiyle işbaşına gelmiş muhtar kardeşlerimiz, son derece önemli bir makamda bulunmaktadırlar. Bu gün vesilesiyle, öncelikle Gölbaşı’nda görev yapan muhtarlarımıza ve sonrasında tüm muhtarlarımıza çalışmalarında kolaylık ve esenlikler diliyorum" dedi.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Ramazan Şimşek muhtarlar günü
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500