Advert
Advert
Advert
Sirkeli’ye yeni park ve halı saha

Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Sirkeli Mahallesi’ndeki yeni park yapımını tamamlayarak halı saha çalışmasına başladı.

Sirkeli’ye yeni park ve halı saha
Advert

Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Sirkeli Mahallesi’ndeki yeni park yapımını tamamlayarak halı saha çalışmasına başladı.

İlçe genelindeki yeşil alan çalışmalarına her geçen gün yenisini ekleyen Pursaklar Belediyesi artan nüfus ve yeni yerleşim yerlerini dikkate alarak park ve halı saha yapımına devam ediyor. Bu kapsamda Sirkeli Mahallesi’nde yapı tamamlanan parka çocuk oyun grupları, kamelyalar yerleştirildi. Sirkeli İlkokulu karşısında bulunan ve kauçuk kaplaması da yapılacak olan çocuk oyun gruplarında öğrenciler doyasıya eğlenecek. Park yapımının ardından Sirkeli Mahallesi’ndeki yeni halı saha çalışmasına da başlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri zemin çalışmalarını tamamlayıp suni çim serimine başladı. Çalışmaların tamamlanmasıyla yeni yapılan halı saha da mahalle sakinlerinin hizmetine sunulacak

Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Park ve Bahçeler Müdürlüğü Sirkeli Mahallesi Selçuk Çetin
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
Gölbaşı Alperen Ocakları’nda devir teslim töreni
Gölbaşı Alperen Ocakları’nda devir teslim töreni
Kadınlara evlilik öncesi eğitim
Kadınlara evlilik öncesi eğitim