Advert

Advert Advert
Eylül’de 12 bin metre imar yolu çalışması yaptı
Eylül’de 12 bin metre imar yolu çalışması yaptı
Eylül’de 12 bin metre imar yolu çalışması yaptı

Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Eylül ayı içerisinde başladığı birçok çalışmayı tamamladı. 33 sokağın asfalt yama işini tamamlayan ekipler, 12 bin metrelik imar yolu çalışması yaptı.

Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü sonbaharda çalışmalarına hız verdi. Yol, kaldırım ve asfalt çalışmalarını hızlandıran ekipler, eylül ayı içerisinde 3 bin 500 metre yeni imar yolu açarken 8 bin 300 metre de mevcut imar yolu çalışması yapıp 33 sokağın asfalt ve yama çalışmalarını tamamladı.

Sosyal ve kültürel faaliyetlerin yanı sıra alt yapı ve imar çalışmalarıyla da takdir toplayan Pursaklar Belediyesi, Sirkeli bölgesinde yeni imar yolu yapımına ve mevcut imar yollarının düzenleme çalışmalarına ekim ayında da devam ediyor. Hızla büyüyen ilçenin altyapısında titiz çalışmalar yapan belediye ekipleri, Pursaklar, Saray, Altınova ve Sirkeli genelindeki yol, kaldırım ve asfalt yama işlerini sürdürüyor. İlçe genelindeki alt yapı çalışmalarında yağış ve soğuk havaya rağmen çalışmalarını sürdüren Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Pursaklar Belediyesi ekipleri, Pursaklar genelinde gece gündüz mesai yaparak hizmete devam ediyor.

Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü açıkladıkları Eylül ayı raporunda yaklaşık 2 bin ton asfalt atıldığını, kaldırım tamiri ve imalatı, engelli rampaları, kamu kurum ve kuruluşlarının boya, badana, su tamiri, park yapımı, çocuk oyun gruplarının tamiri işlerine yer verdi.

 

ETİKETLER
Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü 12 Bin Metre İmar Yolu Selçuk Çetin
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500