Advert
Gölbaşı’nda bir ilk “kadınlar matinesi” başlıyor
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Gölbaşı’nda bir ilk “kadınlar matinesi” başlıyor
Joker organizasyonun hazırladığı ‘Kadınlar Matinesi’ programı, 6 Ekim Cuma günü saat 18.00’de Alyans Garden de yapılacak.

Joker organizasyonun hazırladığı  ‘Kadınlar Matinesi’ programı, 6 Ekim Cuma günü saat 18.00’de Alyans Garden de yapılacak.

Joker organizasyon sahibi Güleser Aksakal’ın hazırladığı ve sanatçı Cüneyt Özgür’ün sahne alacağı matinede kadınlar, bir araya gelerek doyasıya eğlencenin tadına varacaklar.

Kurulduğu günden bu yana profesyonel organizasyonların da vazgeçilmez adresi olmayı başaran Joker Organizasyon, yine bir ilke imza atarak Gölbaşı’lı kadınlar için ‘Kadınlar Matinesi’ programı hazırladı.

Joker Organizasyon sahibi Güleser Aksakal “İlkini 6 Ekim Cuma günü yapmayı planladığımız Kadınlar Matinesi organizasyonuyla Gölbaşı’lı kadınlarımızın gönüllerince eğlenip stres atabilecekleri eğlenceli bir program hazırladık. Bu organizasyonu sürekli hale getirip sürdürmeyi amaçlıyoruz. Tüm Gölbaşı’lı kadınlarımızı organizasyonumuza bekliyoruz” şeklinde konuştu.

ETİKETLER
joker organizasyon güleser aksakal kADINLAR MATİNESİ Çüneyt Özgür
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500