Advert
TOKİ Yönetimi aşure dağıttı
TOKİ Yönetimi aşure dağıttı
Gölbaşı’nda Park Eymir Konutları Yönetimi Kerbela olayının 1378. yıldönümü ve Muharrem ayı dolayısıyla TOKİ konutlarında oturan vatandaşlara aşure dağıttı.

TOKİ meydanında gerçekleşen etkinliğe, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatif Duruay, Park Eymir Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Aygün Ünlü, CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik, Saadet Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Yunus Aygünoğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Etkinlik alanına çocuklar için Şişme Oyun Parkları kuruldu. Vatandaşlara Kuran-ı Kerim hediye edildi.

Etkinliğe katılan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay çocuklara kitap hediye ederek, vatandaşlara aşure dağıttı.

Etkinlikte konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatif Duruay, Muharrem ayının tüm İslam alemi için hayırlı olmasını diledi. 
Duruay “Dökülen Müslüman kanını son bulmasına vesile olur inşallah. TOKİ Yönetiminin yapmış olduğu ve bizimde desteklediğimiz bir etkinlik, güzel bir etkinlik oluyor. Halkımız bu etkinlikte hep birlikte oluyor. Birlikte şehit edilen, Hazreti Hüseyin efendimizi anmak ve onların çektiği ızdırapları birlikte yâd etmek için bir araya geldik.  TOKİ Yönetimine teşekkür ediyorum” dedi. 

Park Eymir Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Aygün Ünlü ise , katılanlara teşekkür ederek ; “ Kerbela şehitlerimizi anmak için aşure gününde her yıl olduğu gibi bu yılda Park Eymir Konutlarında, komşularımızla birlikte aşure etkinliğimiz gerçekleştiriyoruz. Birlik ve beraberliğimiz göstermek için bu tür etkinliklerimiz devam edecek” 

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik’ de Muarem ayında ülkemizde birlik ve beraberliğimiz sağlamlaştırmasını temennisinde bulundu.

Park Eymir Konutları’nda yapılan aşure dağıtımına çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Aşure gününe katılan TOKİ meydanında gerçekleşen etkinliğe, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatif Duruay, Park Eymir Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Aygün Ünlü, CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik ile birlikte Gölbaşı Belediyesi tarafında yapılan Eymir Sosyal Tesisinin inşaatında incelemelerde bulundular.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Toki Aşure Günü Muharrem Ayı Kerbela
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500