Advert
Gölbaşı Belediye Başkanlığı Kupası “Elif Nazlı Can”ın oldu
Gölbaşı Belediye Başkanlığı Kupası “Elif Nazlı Can”ın oldu
Türkiye Binicilik Federasyonu ve Başkent Binicilik Kulübü’nün ortaklaşa düzenlediği “Özel Unvan Engel Atlama Yarışmaları” kapsamında, Gölbaşı Belediye Başkanlığı Kupası Elif Nazlı Can’ın oldu.

Gölbaşı Ballıkpınar Mahallesi Başkent Binicilik Kulübü tesislerinde gerçekleşen “Özel Unvan Engel Atlama Yarışmaları”nda, Gölbaşı Belediye Başkanlığı kupasını, “Contıkı Az” isimli atıyla Ankara Atlı Spor Kulubü’nden Elif Nazlı Can kazandı.

 

Gölbaşı Belediye Başkanlığı kupası için yarışan ve ikinciliği kazanan “Stakwell” adlı atıyla Bursa Atlı Spor Kulübü’nden Taha Yedikardeş, üçüncülüğü “Champagner” isimli atıyla Başkent Binicilik Kulübü’nden Murat Erdoğan, dördüncülüğü “Francesco” adlı atıyla FERDİ 26 Kulübü’nden Ata Nail Sular, beşinciliği de “Flower II” isimli atıyla İstanbul Atlı Spor Kulübü’nden Aslı Güleç elde etti.

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Belediye Başkanlığı Kupası ödülünü Elif Nazlı Can’a verdi. Ayrıca Başkan Duruay ve Belediye Başkan Yardımcısı Ferit Yılmaz dereceye girenlere de ödüllerini takdim etti.

 

Başkan Duruay, Gölbaşı Belediye Başkanlığı Kupası için yarışan ve dereceye giren yarışmacıları tebrik ederek, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.

 

ETİKETLER
Gölbaşı Belediye Elif Nazlı Can Türkiye Binicilik Federasyonu ve Başkent Binicilik Kulübü Ankara Atlı Spor Gölbaşı Belediye Elif Nazlı Can Türkiye Binicilik Federasyonu ve Başkent Binicilik Kulübü Ankara Atlı Spor
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500