Advert

GÖLİMDER gençlik buluşmaları devam ediyor

Gölbaşı İmam Hatipliler Derneğinin her pazartesi akşamı imam hatipli gençlerle buluşma için düzenlediği “ Pazartesi Buluşmaları” devam ediyor.

GÖLİMDER gençlik buluşmaları devam ediyor
GÖLİMDER gençlik buluşmaları devam ediyor Murat YILDIZ

GÖLİMDER’in başlattığı “ Pazartesi Buluşmaları” bu haftaki konuğu Ankara İl Müftü Yardımcısı Mustafa Tekin oldu. GÖLİMDER’in dernek binasında düzenlenen programa Ankara’nın çeşitli imam hatiplerinden de öğrenci ve öğretmenler katıldı.

Geçtiğimiz yıllarda başlayan ve eğitim öğretim dönemi boyunca devam eden "Pazartesi Buluşmaları"nın bu yılki ilk konuğu Ankara İl Müftü Yardımcısı Mustafa Tekin oldu.

Mustafa Tekin "Davamız İstikamet" konusunda İmam Hatipli Gençler ve Gölbaşlılarla hasbıhal etti.

GÖLİMDER Gölbaşı Dernek Başkanı Mesut Dumanoğlu yaptığı açıklamada eğitime dönük faaliyetlerinin devam edeceğini vurgulayarak; “ Geleneksel olarak düzenlediğimiz Pazartesi buluşmalarının üçüncü dönemine girdik. Her pazartesi yaptığımız programımızda sosyal, kültürel, dini, felsefi, siyasi ve hukuki derslerimiz var. Gölbaşı’lı hemşerilerimizi bundan sonra ki sohbetlerimize bekliyoruz” dedi.

Gençlik buluşması GÖLİMDER Başkanı Mesut Dumanoğlu’nun Ankara İl Müftü Yardımcısı Mustafa Tekin’e ve misafir öğrencilere hediye takdimi ile sona erdi.

ankara GÖLİMDER Mesut Dumanoğlu Pazartesi Buluşmaları Ankara İl Müftü Yardımcısı Mustafa Tekin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
MURAT     2017-09-26 İSTİKAMET ÜZERE BİR SOHBETTİ EMEĞİ GENE TÜM DOSTLARA TEŞEKKÜR EDRİM
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı