Advert
Advert
Advert
" Değerler Eğitimi Semineri" verildi

Akçakuzu Eğitim Kültür Sanat Derneği tarafından “Değerler Eğitimi” semineri verildi.

Advert

Moderatörlüğünü Eğitimci Alpaslan Dursun’nun yaptığı Seminere katılımcı olarak Anadolu Eksen Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu Başkanı Mustafa Güçlü ve Eğitimci Aziz Doğan oğlu katıldı.

 Konuşmasına katılanlara teşekkür ederek başlayan Akçakuzu Derneği Başkanı Ali İhsan Güçlü, değerler eğitiminin  önemsendiklerini belirtti.

Güçlü “İlçemizin sorunları ve yapılması gerekenlerin başında eğitim gelmektedir. Bu noktada hem bir farkındalık oluşturmak hemde ilçemizde faaliyet gösteren diğer STK’lara örnek olması noktasında yıllardır sürdürdüğümüz faaliyeti bu senede “değerler eğitimi” konulu seminerle yapacağız” dedi.

Değerler eğitiminin ana hatlarıyla çok önemli konular içerdiğini dile getiren Anadolu Eksen Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu Başkanı Mustafa Güçlü, şunları söyledi:

 “ Değerler bulanıklığını, farkındasizliğini, gelecek tasavvur eksikliğini ve değer eleştiri tutarsızlığını halletmediğimiz sürece gelecek nesillerimize bir değer eğitimi verme şansımız yok. Değerleri ilk önce büyükler olarak bizler yaşamalıyız. Sonra değerlerimizi eğitim müfredatlarımıza yerleştirip yetişen çocuklarımıza verilmeli ki ülkemizde yaşanılabilir olsun, dünyamızda yaşanılabilir olsun” dedi.  

Eğitimci Aziz Doğan oğlu ise değerler eğitiminde ailenin önemi hakkında seminere katılanları bilgilendirdi.

Seminer soru cevaplarla son buldu.

Akçakuzu Eğitim Kültür Sanat Derneği tarafından verilen seminere, Ülkü Ocakları Başkanı Burak Fındıkçı, Alperen Ocakları Başkanı Burak Gülhan, Gölbaşı Belediye Meclis Üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ankara Gölbaşı Ali İhsan Güçlü Mustafa Güçlü Seminer Akçakuzu Derneği Değerler Eğitimi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
DIŞ CEPHE kaplama başladı
DIŞ CEPHE kaplama başladı
Pazartesi Buluşmaları devam ediyor
Pazartesi Buluşmaları devam ediyor