Advert
ŞEN-KAY Spor Akademisi açıldı
ŞEN-KAY Spor Akademisi açıldı
Şenol Kaysi düzenlediği açılış töreni ile ŞEN-KAY Spor Akademisi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Şenol Kaysi düzenlediği açılış töreni ile ŞEN-KAY Spor Akademisi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Açılış saygı duruşu daha sonrasında ise istiklal marşının okunmasıyla devam etti.

Halkın yoğun ilgi gösterdiği açılışta Şenol Kaysı Gölbaşı arena spor kulübüyle bu yola başlayıp Gölbaşına ve Türkiye’ye birçok başarı kazandırdıklarını belirtirken artık ŞEN-KAY Spor Akademisi ile yola devam edeceklerini ifade eden Kaysi, Gölbaşı halkının desteklerini beklediklerini söyledi.

Kaysi “Başkanımız Sayın Enver Yılmaz abimiz, büyüğümüz sağ olsun bizlere destek oluyor. Kendisi değerli sanatçılarımızdan ayrıca MAYAT Mahkûmlar Derneği Başkanı, bizim yanımızda spora gönül veriyor. İnşallah daha iyi şampiyonluklar çıkaracağız. Ülkemizi yurt dışında temsil edeceğiz. Belediye başkanımızdan, kaymakamımızdan desteklerini bekliyoruz. Biz burada 7 yıldır sayısız Ankara, Türkiye, Dünya şampiyonları uluslararası ve balkanlar şampiyonları çıkardık fakat hiçbir destek bulamadık bu yüzden desteklerinizi bekliyoruz.” dedi.

MAYAT Mahkûmlar Derneği Başkanı Enver Yılmaz ise “MAYAT Mahkûmlar Derneği olarak çocuklara sahip çıkacağız o çocuklar suça yönelebiliyor. Yeni projemiz mahkûm çocuklarını burada ücret almadan eğitim verip topluma kazandıracağız. Burada değerli iş adamlarımızın, basının, spor bakanımızın herkesin desteğine ihtiyacımız var. Bu konuda destek bekliyoruz, şen-kay spor salonu rüzgâr gibi her yeri sallayacak inşallah. Desteklerinizi bekliyoruz. ” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER
Şenol Kaysi Şen-Kay Spor Akademisi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500