Advert

Advert
Gölbaşı'na Yeni Tapu Müdürü
Gölbaşı'na Yeni Tapu Müdürü
Gölbaşı eski Tapu Sicil Müdürü Tayyip Çelik’in süresi dolmadan tayini çıktı. Hatay/Dörtyol Tapu Sicil Müdürü olarak tayininin çıktığı öğrenilen Tayyip Çelik’in yerine Tapu Genel Müdürlüğü’nde Şube Müdürlüğü görevinde bulunan Hüseyin Tellioğlu atandı.
Advert

Gölbaşı Eski Tapu Sicil Müdürü Tayyip Çelik’in süresi dolmadan tayini çıktı. Hatay/Dörtyol Tapu Sicil Müdürü olarak tayininin çıktığı öğrenilen Tayyip Çelik’in yerine Tapu Genel Müdürlüğü’nde Şube Müdürlüğü görevinde bulunan Hüseyin Tellioğlu göreve başladı.
Gölbaşı Tapu Sicil Müdürü Hüseyin Tellioğlu, 11.09.2017 tarihinde göreve başladı. Hüseyin Tellioğlu’na görevinde başarılar dileriz.

Hüseyin Tellioğlu kimdir? 

Hüseyin Tellioğlu, Evli ve 3 çocuk babası memleketi Hatay Dörtyol ilk görev yeri Erzurum, Kars, Hatay, Adana, Mersin, Urfa’da görev yaptıktan sonra 2013 yılında Ankara-Çankaya Tapu Müdürlüğünde Tapu Müdürü olarak görev yaptı. 2015 yılında Genel Müdürlükte Şube Müdürü olarak görevlerini yürüten Tellioğlu, 5 ay süreyle Altındağ Tapu müdürlüğünde geçici olarak Tapu müdürlüğü yaptı. Şimdi ise Gölbaşı Tapu müdürü olarak göreve başladı.
Hüseyin Tellioğlu’nu ziyaret ettik. Tellioğlu, “Burada çalıştığımız süre boyunca inşallah Gölbaşılı vatandaşlara iyi bir hizmet veririz. Amacımız sorunsuz bir şekilde çalışmak Gölbaşı vatandaşına iyi bir kamu hizmeti verirsek ne mutlu bize.” dedi.

ETİKETLER
Gölbaşı Tapu Müdürü Hüseyin Tellioğlu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert