Advert
Advert
Advert
Kaymakam Esmer'den Kurban Bayramı Mesajı

Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer Kurban Bayramı sebebiyle mesaj yayımladı

Kaymakam Esmer'den Kurban Bayramı Mesajı
Advert

Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer birlik ve beraberlik içeren mesajında şu ifadelerde bulundu;

“Huzur ve mutluluğun, dostluğun sevginin, saygının, hoşgörünün pekişmesine vesile olan, insanı insan yapan değerlerin yaşanmasına ve paylaşılmasına fırsat yaratan bayramların, toplum hayatında eşsiz bir yeri vardır. Bayramların, güzel ahlakı, insanlara iyi davranmayı, küçüklerimizi sevmeyi, büyüklerimize saygıyı ve onları ihmal etmemeyi hatırlatan yönünü unutmamalıyız.

 

     Bayramlar, birlik olma ve bir arada yaşama şuuru ile insan ilişkilerinin güçlendiği özel günlerdir. Bayramlar getirdiği huzur ve kardeşlik ikliminde, kıvançta ve kederde tek vücut olmuş ve yüzyıllardır bir arada yaşamayı başarmış milletimizin, farklılıklarını zenginlik olarak görmesi ve sarsılmaz bağlarla birbirine bağlı olması, ülkemizin en önemli gücünü oluşturmaktadır.

 

     Aziz Milletimizin, kardeşlik ve birlik gücünün daha da arttığı refah ve huzurumuzun pekiştiği, ülkemizin aydınlık yarınlarının inşa edildiği nice bayramların yaşanmasını temenni ediyor, öncelikle birlikte görev yaptığımız mesai arkadaşlarım ve onların aile efradı ile hizmet sunduğumuz Gölbaşılı hemşerilerimin bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim.” şeklinde konuştu.

 

 

Bayram Şenol Esmer Gölbaşı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi’ne TÜRKSAT şehidi Ahmet Özsoy’un ismi verildi.
Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi’ne TÜRKSAT şehidi Ahmet Özsoy’un ismi verildi.
Yenimahalle’de engelsiz film
Yenimahalle’de engelsiz film