Advert
Gölbaşı Belediye spor’dan Ankaragücü’ne Transfer
Gölbaşı Belediye spor’dan Ankaragücü’ne Transfer
Gölbaşı Belediye spor Kulübü'nün altyapısında yetişerek futbol oynayan Muhammet Enes Bolat ve İsmail Demirkaya Ankaragücü’ne transfer oldu.

Gölbaşı Belediye spor Kulüp binasında düzenlenen imza törenine, Gölbaşı Belediye spor Kulüp Başkanı Hayati Çal, Ankaragücü U-16 Antröner Altyapı Sorumlusu Birol Akkaya, U-15 Teknik Sorumlusu Yüksel Seyhan, antrenörler Selçuk Öztürk ve Avni Yüksel ile yöneticiler, sporcular ve aileleri katıldı.

 

Gölbaşı Belediye spor Kulüp Başkanı Hayati Çal, imza törenine yaptığı konuşmada, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ın alt yapıda skora değil spora ve sporcuya önem verdiğini hatırlatarak, “Yönetim ve hocalarımızın başarılı çalışmaları sonucunda, Ankara futbol camiasında Gölbaşı Belediye spor Kulübü dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır” dedi.

 

Kulüp Başkanı Çal, futbolcuların transfer olmalarının kendileri için yeterli olmadığını belirterek, şunları kaydetti:

 

“Bundan sonra hedef koyarak başarılı olmak zorundasınız. Başarılı olursanız bizleri mutlu etmiş olursunuz. Önceliğiniz okulunuz ve eğitiminiz olsun.”

 

Ankaragücü U-16 Antröner Altyapı Sorumlusu Akkaya da Enes Bolat ve İsmail Demirkaya’nın sağ ve sol bek mevkisinde oynadıklarını hatırlatarak, “İki oyuncumuzu Ankaragücü’ne kazandırmak istiyoruz. Gölbaşı Belediye spor Kulübü hocalarına böyle oyuncular yetiştirdikleri için teşekkür ediyorum. Başkanımız Hayati Çal’a da teşekkür ediyorum” diye kaydetti.

ETİKETLER
ANKARAGÜCÜ GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR FATİH DURUAY GÖLBAŞI BELEDİYESİ SELÇUK ÖZTÜRK YÜKSEL SEYHAN BİROL AKKAYA
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500