Advert
Advert
Advert
Kaşkatepe Ailesinin Mutlu Günü

Çiftin düğünü Akalın kokteyl salonunda yapıldı.

Kaşkatepe Ailesinin Mutlu Günü
Advert

Genç çift araç konvoyu yerine at ile gerçekleştirdikleri merasimle ilgi odağı oldu. Kaşkatepe'ye gelin evine gidişinde davul zurna ekibi de eşlik etti. Ankara Caddesi'nde at üstünde gelin evine giden damat çevredeki vatandaşlar tarafından alkışlandı. Anılcan Kaşkatepe'ye ailesi ve arkadaşları da yürüyerek eşlik etti.
Çiftin nikâh şahitliklerini ise Mustafa Toruntay, İsa Ömercan, Muharrem Yazgı yaptı.  
 Öz Taşıma-İş Sendikası Özel Kalem Müdürü, Ak Parti Gölbaşı Gençlik Kolları Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Anıl Can Kaşkatepe ve Sedef Ömerca’nın düğününe şu kişiler katıldı;  Ak Parti İl Başkan Yardımcısı, Hak İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Öz Taşıma-İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay, Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan,  Gölbaşı Belediye Meclis üyesi Gökhan Koçak, Ak Parti Gölbaşı Gençlik Kolları Başkanı M. Tarık Kuyrukcu , Ak Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatı, Gölbaşı Gençlik Kolları ve Kadın kolları Yönetim Kurulu Üyeleri. Öz Taşıma-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Murat Şimşek, Sendika çalışanları, çiftin akrabaları ve arkadaşları katılırken düğüne katılanlar geç saatlere kadar eğlendi.

ANILCAN KAŞKATEPE SEDEF ÖMERCA DÜNYA EVİNE GİRDİ MUSTAFA TORUNTAY İSA ÖMERCAN MUHARREM YAZGI OSMAN KARAASLAN GÖKHAN KOÇAK TARIK KUYRUKÇU AK GENÇLİK MURAT ŞİMŞEK
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gökhan Semiz     2017-08-22 Allahım mutlu, mesut ve bahtiyar eylesin. Sen çok iyi ve koca yürekli bir insansın Anıl Çavuşum. Sağlıklı, huzurlu evlilikler dilerim.
Bakmakta Fayda Var
Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi’ne TÜRKSAT şehidi Ahmet Özsoy’un ismi verildi.
Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi’ne TÜRKSAT şehidi Ahmet Özsoy’un ismi verildi.
Yenimahalle’de engelsiz film
Yenimahalle’de engelsiz film