Advert
Vali Topaca, Hayırsever Reha Kora ile Okul Protokolü İmzaladı
Vali Topaca, Hayırsever Reha Kora ile Okul Protokolü İmzaladı
Ankara valiliği ‘Eğitime % 100 Destek Projesi’ kapsamında hayırsever M. Reha Kora ile protokol imzaladı.

Ankara Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre; Ankara Valisi Sayın Ercan Topaca, ‘Eğitime % 100 Destek Projesi’ kapsamında Alkim Alkali Kimya A.Ş. adına hayırsever M. Reha Kora ile ilimiz Nallıhan ilçesi Çayırhan Mahallesinde yapılacak 16 derslikli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi için protokol imzaladı.

 

16 Ağustos Çarşamba günü saat 17.00’de Valilik Makamında gerçekleştirilen protokol imza törenine Ankara Valisi Sayın Ercan Topaca’nın yanı sıra Vali Yardımcısı ali Sözen, İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı ve hayırsever vatandaş M. Reha Kora ve Alkim Kimya Grup İdari koordinatörü Nihat Erkan katıldı.

 

Protokol imza töreninde konuşan Vali Ercan Topaca, ülkemizin en önemli zenginlik kaynağının nitelikli insan gücü olduğuna vurgu yaparak; “Çocuklarımızın geleceğe daha iyi hazırlanmaları konusunda ülkemiz genelinde olduğu gibi ilimizde de gerekli fiziki şartları sağlayarak 2019-20120 eğitim-öğretim yılında tekli eğitime geçmeyi hedefliyoruz. Bu kapsamda ilimiz genelinde 319 yeni okulda toplam 9.376 derslik inşa ediyoruz. Bu önemli yatırımların yanında hayırsever vatandaşlarımız da destek ve katkılarını esirgemiyor. Hayırseverlerimizin de desteği ile çocuklarımızın en iyi şartlarda yetişmeleri, geleceğimiz adına büyük önem taşıyor. Katkılarından dolayı hayırsever vatandaşımız Sayın Reha Kora Bey’e ve tüm hayırsever vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkür ederim.”

 

Daha sonra hayırsever vatandaş M. Reha Kora ile Vali Ercan Topaca tarafından okul protokolü imzalandı.

 

ETİKETLER
ANKARA VALİLİĞİ EĞİTİME %100 DESTEK M. REHA KORA
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500