Advert
HAMLAKİT AİLESİ GENİŞLİYOR
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
HAMLAKİT AİLESİ GENİŞLİYOR
Gölbaşı’nın tanınmış Restoranlarından CAFE HAMLAKİT’in sahibi Mesut Turhan’ın Ada ve Atlas isminde iki torunu dünyaya geldi.

Gölbaşı’nın tanınmış Restoranlarından CAFE HAMLAKİT’in sahibi Mesut Turhan’ın Emrah Tamkoç’la dünya evine giren kızı Kevser Tamkoç’un ikiz bebekleri dünyaya geldi. Kevser ve Emrah çiftinin çocuklarıyla torun sayısı 5 olan Mesut Turhan’ın mutluluğu görülürken, Gökmen ve Metin Turhan’ında ilk kez dayı olmalarının verdiği mutluluk gözlerden kaçmadı. Ada ve Atlas isimlerini verdikleri çocuklarıyla genişleyen HAMLAKİT ailesine Aktif Haber Gazetesi olarak dünyaya gelen torunlarına sağlık ve sıhhatli bir hayat dileriz.

ETİKETLER
hamlakit mesut turhan emrah tamkoç
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500