Advert

Advert
Ersin Pehlivan İlçe Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı
Ersin Pehlivan İlçe Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı
Ersin Pehlivan İlçe Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı
Advert

MHP Gölbaşı İlce Başkanı Ersin Pehlivan 13 Ağustos Pazar günü yapılacak, Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı İlçe Başkanlığı'nın olağan kongresinde aday olduğunu açıkladı.

MHP Gölbaşı İlçe Teşkilatı’nın ilçe kongresinin 13 Ağustos’a yapılacağı belirtilirken ilçe teşkilat binasında geniş bir katılımla basın toplantısı düzenleyen Ersin Pehlivan;

“20 Şubat’ta Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyefendinin takdiriyle atanmış olduğumuz görevi; gerek referandumda, gerekse genel merkezimizin ve il- ilçe teşkilatlarımızın düzenlediği faaliyetlere verdiğimiz destekle ve ilçemizde birliği, bütünlüğü pekiştirmek adına sürdürdüğümüz çalışmalarla gece gündüz demeden layıkıyla yerine getirmeye gayret gösterdik” dedi.

BİRLİĞE BÜTÜNLÜĞE ADAYIM

Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı İlçe Başkanlığı için aday olduğunu açıklayan Ersin Pehlivan   “Önce Ülkem ve Milletim sonra Partim ve Ben” diyen, ülkemizin en zor günlerinde varlığıyla, duruşuyla güven veren, Bilge Liderimiz, Türkmen Beyimiz Devlet Bahçeli beyefendinin emrinde çalışmak, onunla birlikte anılmak bizim için bir şereftir. Bugüne dek olduğu gibi bugünden sonrası için de sözümüzün ardında, Liderimizin emrinde vazife yapabilmek adına Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı İlçe Başkanlığına aday olduğumu sizlerle paylaşmak isterim” ifadelerin kullandı.

MHP’Yİ YERELDE İKTİDAR YAPACAĞIZ

İlk hedefleri arasında Gölbaşı’nda yerelde iktidar olmak olduğunu söyleyen pehlivan birlik ve beraberlik ruhu içinde MHP’yi Gölbaşı’nda iktidar yapacaklarını söyledi.

Pehlivan “Bizler öncelikle yerelde çünkü önümüzde önce bir yerel sonrada genel bir secim var. Milliyetçi Hareket Partisini yerelde iktidar yapabilmek için elimizden geleni yapacağız. Zaten Pazar günü bizim yerel seçim çalışmalarını başlatacağımız bir startımız var. Burada ki birlik ve beraberlik duygusu içinde Gölbaşı’nda Milliyetçi Hareket Partisini iktidar yapacağız. Zaten Gölbaşılı barkı görebiliyor. Geçmişte yapılanlarla bugün 3 buçuk yılda yapılanları karşılaştırdığımızda Milliyetçi Hareket Partisinin neler yapabileceğini herkese göstereceğiz” şeklinde konuştu.

Pehlivan son olarak 13 Ağustos 2017 Pazar günü Mehmet Akif Ersoy Kültür ve Kongre Merkezinde yapılacak olan İlçe Kongresine tüm Gölbaşı halkını davet etti.

İlçe teşkilat binasında düzenlenen basın toplantısına Belediye eski Başkanı Yakup Odabaşı, İbrahim Ateş, Kadir Yanık, Selçuk Dağdelener, eski ve yeni meclis üyeleri ve partililer katıldı. 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı MHP Ersin Pehlivan Kongre
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert