Advert

Advert
Elikesik’ten TANAP projesine tam destek
Elikesik’ten TANAP projesine tam destek
Belediyeye yetki verilmesi konusunda meclise sunulan Başkanlık yazısı hakkında söz alan CHP meclis üyesi Bülent Elikesik konuyu araştırdığını ve bunun için de destek vereceklerini belirtti.
Advert

Elikesik bu proje neden Gölbaşı’nın dışına yapılıyor ben buna anlam veremiyorum. Alparslan Türkeş parkı boş durumda o proje orada yapılsa daha iyi olur en azından park canlanır şeklinde eleştiride bulundu.

Elikesik açıklamasına şöyle devam etti;

 

“Eğer belediyemiz TANAP ile ilgili bir proje üretecekse eğer biz Gölbaşı’nın menfaati için yanında olacaklarını belirttik. Belediyeden para çıkmayacağını, ancak köylülere destek olacağı için bu yetkiye biz evet diyeceğiz. Bu konuda yine MHP gurubunun da dediği gibi bilgilendirilmediğimiz için kendi bilgilerimizi kendimiz edinelim diyerek için Esnaf Odası Başkanı ile görüştüm. 2 yıl önce zanaatkâr esnafımızın eserlerini sergileyebileceği, satabileceği yerlere yönelik bir önergemiz olmuştu. Esnaf Odası da böyle bir proje hazırladığını, proje içerisinde çeşitli kurs alanlarının olduğunu, alan sağlanacağı yönünde bilgiler aldık. CHP grubu olarak bu projeye yürekten destek veriyoruz”

ETİKETLER
Bülent Elikesik CHP İlçe Gölbaşı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert