Advert

Advert
İSTİFA ETTİLER
İSTİFA ETTİLER
MHP’den art arda gelen istifalar.

MHP Gölbaşı eski İlçe Başkanı, MHP üyesi Mahmut Aksoy Milliyetçi Hareket Partisinden istifa etti. Mahmut Aksoy ile birlikte, Aksoy dönemi MHP yönetimde yer alan Mehmet Öztürk ve Ömer Aşkın ile birlikte, birçok kişi istifa etti. Uzun süredir gündemi meşgul eden 5’inci parti kurulma olasılığı istifalar ile netlik kazanmış oldu. Mahmut Aksoy, Mehmet Öztürk ve Ömer Aşkın sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklama ile MHP’ den istifa ettiklerini duyurdular, işte o açıklamalar;

MAHMUT AKSOY: Kıymetli dostlarım partimin 7 Haziran 2015 tarihinden itibaren almış olduğu kararlarla başlayan ve bugüne kadar devam eden uygulamalarından bir ülkücü olarak tasvip etmediğim onaylamadığım bu kararları sonucunda 7 Ağustos 2017 tarihi itibariyle Milliyetçi Hareket Partisinden istifa etmiş bulunmaktayım. Bugüne kadar nasıl bir ülkücü gibi yaşamaya çalıştıysam bundan sonra da bir ülkücü gibi yaşamaya çalışacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın. Vakti saati geldiğinde gitmekte tereddüt etmemek gerek, kalmak bazen yok olmaktır. Selam ve dua ile Allah’a emanet olun.

MEHMET ÖZTÜRK: Kıymetli dostlarım partimin 7 Haziran 2015 tarihinden itibaren almış olduğu kararlarla başlayan ve bugüne kadar devam eden uygulamalarından bir ülkücü olarak tasvip etmediğim onaylamadığım bu kararları sonucunda 7 Ağustos 2017 tarihi itibariyle Milliyetçi Hareket Partisinden istifa etmiş bulunmaktayım. Bugüne kadar nasıl bir ülkücü gibi yaşamaya çalıştıysam bundan sonra da bir ülkücü gibi yaşamaya çalışacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın. Vakti saati geldiğinde gitmekte tereddüt etmemek gerek, kalmak bazen yok olmaktır. Selam ve dua ile, Allah'a emanet olun.

ÖMER AŞKIN: Kıymetli dostlarım partimin 7 Haziran 2015 tarihinden itibaren almış olduğu kararlarla başlayan ve bugüne kadar devam eden uygulamalarından bir ülkücü olarak tasvip etmediğim onaylamadığım bu kararları sonucunda 7 Ağustos 2017 tarihi itibariyle Milliyetçi Hareket Partisinden istifa etmiş bulunmaktayım. Bugüne kadar nasıl bir ülkücü gibi yaşamaya çalıştıysam bundan sonra da bir ülkücü gibi yaşamaya çalışacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın. Vakti saati geldiğinde gitmekte tereddüt etmemek gerek, kalmak bazen yok olmaktır. Selam ve dua ile, Allah'a emanet olun.

 

 

ETİKETLER
MHP MAHMUT AKSOY MEHMET ÖZTÜRK ÖMER AŞKIN
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert