Advert

Advert
Ali İhsan Güçlü “Gölbaşı Halkının Aklıyla Dalga Geçmeyin”
Ali İhsan Güçlü “Gölbaşı Halkının Aklıyla Dalga Geçmeyin”
Ali İhsan Güçlü “Gölbaşı Halkının Aklıyla Dalga Geçmeyin”
Advert

MHP Grup Başkan Vekili Ali İhsan Güçlü ise, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’a seslenerek “İyi niyetli yönlendirici muhalefet anlayışıyla yine söylüyoruz bu işten vazgeçin” dedi.

 

Gölbaşı halkının aklıyla dalga geçmeyin diyerek sözlerine başlayan MHP Grup Başkan Vekili Ali İhsan Güçlü “ İlerleyen günlerde de bu yanlışlarından dönmezlerse, son başkanlık yazısı ile kiraya vermeyi düşündükleri yerleri size tek tek göstereceğiz ve ticaret yapanlara soracağız burada hangi iş yapılmaz? İmar planları yapılırken ilçe halkı, nefes alsın diye yeşil alan olarak bırakılıyor. Yoksa buralar o imar planı yapılırken ilerde birilerine kiraya verilsin diye mi boş alan bırakılıyor? Tohumlar köyündeki yeşil alanın TOKİ’ DE oturana İncek ’de oturana Karaoğlan mahallesinde oturana bir faydası yoktur”

 

Yeşil alanların yeşil alan olarak kalmasını istiyoruz diyen Güçlü “Buralar madem imar planı yapılırken yeşil alan diye ayrıldı bundan sonra da yeşil alan olarak kalmasını istiyoruz. Birde şu dediğimiz de yanlış anlaşılıyor; sanki biz diyoruz ki 30 dönümlük 40 dönümlük yeri belediye kendi imkanları ile yapsın, tamam belediyemizin imkanı yetmeyebilir ama en azından o alanı tel örgü ile çevirsin ileride yapmayı tasarladığınız bir park projesinde nerelere ağaç dikecekseniz oralara ağaç diker bırakırsınız, insanlar orayı piknik alanı, gezecek alan olarak değerlendirir. Ben sözü fazla uzatmak istemiyorum bu konularla ilgili söylenecek çok şey var yani bundan sonra da Gölbaşı kamuoyu ve Gölbaşı halkı rahat olsun. Bu vatanın her karış toprağını nasıl aziz biliyorsak bu vatanın bu ülkenin bu milletin her kuruşunu da aziz ve mübarek biliyoruz, bu noktada da Milliyetçi hareket partisi olarak üzerimize düşen neyse nefesimizin yettiği kadar anlatmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

MHP olarak tüm imkanları kullanarak Gölbaşı halkının nefes aldığı yerleri ipotek altına alınmasına engel olacaklarının altını çizen MHP grup Başkan Vekili Ali İhsan Güçlü “Bununla ilgili de bütün hukuki yolları ve sosyal medyayı kullanarak devletimizin en tepesine kadar ulaştıracağız, ama şunu söylüyoruz biz inanmış insanlarız yani hiçbir mevzu ile ilgili umutsuzluğumuz, hiçbir ümitsizliğimiz olmaz. Gölbaşı halkı da rahat olsun. Onlar bizlere destek verdikçe ve onların talepleri bizlere geldiği müddetçe biz onların hukuki taleplerini 3 buçuk yıldır olduğu gibi bundan sonra da yerel seçimler olana kadar inşallah orada dillendirmeye devam edeceğiz. Gölbaşı halkı rahat olsun ki özlediği ve beklediği yönetime de kavuşacaktır. Saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER
MHP Ali İhsan Güclü Ersin Pehlivan başkanlığında
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert