Advert

Advert
Gölbaşı belediye meclis toplantısı
 Gölbaşı belediye meclis toplantısı
Gölbaşı belediye meclis toplantısı 3. Oturumu gerçekleşti.

Meclise Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay başkanlık yaptı.

 

MHP Grup Başkanvekili Ali İhsan Güçlü’nun başkanlık yazıları ile ilgili açıklamalarına Ak Parti grup başkanvekili Gökhan koçak cevap verdi.

 

Meclis kürsüsünden cevap veren Koçak sosyal alanların en güzel şekilden değerlendirilmesi gerektiğini belirterek Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’a anlayışından dolayı teşekkür etti.

Koçak “ 25 yıla verecek diye bir şey yok binayı hesaplarsınız diyelim ki adam 1000 lira maliyet yaptı.  10 yılda kurtarıyor.  10 yıllık verir.  O bölge dolayısıyla biraz daha anlayış çerçevesinde olursak biz o niyetle zaten Ak Parti olarak evet diyoruz 10 yıldan 5 yıla düştü zaten kira ve parkların araları diğeri 25 yıla kadar süreli ifadesi yoksa 10 yıllıkta olabilir 15 veya 20 de olabilir.  İdarede bir şekilde kullanacaktır” dedi.

 

İdarenin yanlış yapması durumunda Ak Parti Grubu olarak karşı duracaklarının altını çizen Ak Parti grup başkanvekili Gökhan Koçak  “Zaten burada yap işlet devlet modeli olursa da 25 yıla kadar diye bunu 10 yıla kadar da verebilir.  15 de verebilir.  20 ye de verebilir eğer idare böyle bir hata yaparsa zaten biz Ak Parti olarak karşı çıkarız.  Açık şeffaf insanlar girebilir yanlı bir taraf olacağını tahmin etmiyorum. Yani 25 yıl süre olarak kesin bir süre değil 8 de verebilir 15 de 20 de verebilir o yapının büyüklüğü küçüklüğü veya tutar maliyet işte girdisi çıktısı ona göre olacak bir durumdur çünkü idare de bu konu da hassas davranacaktır” şeklinde konuştu.

ETİKETLER
Gökhan Koçak ak parti grup başkanı meclis
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert