Advert

Advert
Gölbaşı Belediye Meclis Toplantısı Yapıldı
Gölbaşı Belediye Meclis Toplantısı Yapıldı
Gölbaşı Ağustos ayı meclis toplantısı Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay başkanlığında meclis toplantı salonunda yapıldı.

Mecliste gündem dışı söz alan MHP Grup Başkanvekili Ali İhsan Güçlü MHP Grubu adına konuşma yaptı.

 

Güçlü konuşmasına başlamadan önce vefat eden Aydoğan Can ve Yücel Aksakalın babalarına başsağlığı diledi.

 

“MHP meclis gurubu olarak bugüne kadar karşıtlıkla muhalefeti karıştırmadan yapıcı, olumlu ve yönlendirici muhalefet yaptık. Gölbaşı halkının hakkını, hukukunu dile getirmek adına yapılması gereken ne ise bugüne kadar yaptığımız gibi bundan sonrada ölçülerimizi, ilkelerimizi ve seviyemizi muhafaza ederek "doğruya doğru, eğriye eğri" demeye devam edeceğiz. Muhalefetimizin mihenk taşı "daha yaşanılabilir ve huzurlu bir Gölbaşı'nın nasıl tesis edileceği" olacaktır' Gölbaşı her geçen gün büyüyen ve gelişen bir nüfus ve ekonomik yapıya sahiptir. Bu büyümeye ekonomik yapısı da etkilenmektedir. Nüfusun %35’ini gençler oluşturmaktadır. Belediyemiz bütün faaliyetlerinde bu kitleyi dikkate almalıdır.

Son günlerde artarak devam eden işgalci İsrail’in mescidi aksa da flitsine yaptığı haksızlığı, hukuksuzluğu ve had bilmezliği de MHP Grubu olarak şiddetle kınıyoruz. 

15 Temmuz 2016 günü ülkemizde yaşananlar malumunuzdur. Gecenin ilk saatlerinde ölürüm Türkiye’m türküsüyle kutlu yürüyüşe başlayan 80 milyon ve arkasında dünya mazlumlarının duasıyla aziz Türk milleti sabahın aydınlık ışıklarında hakkıdır hakka tapan milletimin istiklal diyerek olan uygunsuzluğa, hukuksuzluğa, kanunsuzluğa dur demiştir.

Allah kardeşliğimizi ve devletimizi daim etsin. Şahadetiyle yaşamamıza sebep olan şehitlerimizi minnetle yâd ediyor. Onların hayatlarını verdiği değerleri için yaşayacağız ve o değerleri yaşatacağız. Ayrıca Mustafa kemal Atatürk’ün komutasında Türkün gücünü 30 Ağustos 1922’de dünyaya gösteren kahraman milletimizin ve bütün güvenlik güçlerimizin zafer bayramını şahsım ve MHP Grubu adına şimdiden kutluyorum.” Şeklinde konuştu.

ETİKETLER
Gölbaşı Belediye Meclis MHP Ali İhsan Güçlü
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert