Advert

Advert
Osman Karaaslan açıkladı “Başbakanımız söz verdi”
Osman Karaaslan açıkladı “Başbakanımız söz verdi”
Osman Karaaslan açıkladı “Başbakanımız söz verdi”

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan Başbakan Binali Yıldırım'ın Konya Yolu'nun yapımıyla ilgili söz verdiğini açıkladı.

Konya yolu projesi Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan tarafından Başbakan Binalı Yıldırıma iletildi.

Başbakan Binali Yıldırım da Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan’a Konya Yolu'nun yapılacağını söyledi.

Başbakan Binali Yıldırım, Cuma namazını Gölbaşı’nda kıldı. Ardından Ak Parti ilçe Başkanlığını ziyaret etti.  Burada Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan Gölbaşı'nın sorunlarıyla ilgili Başbakanı bilgilendirdi.

Gölbaşı’nda muhalefetin üzerinde durduğu Konya yolu sorunun Başbakana ileten Karaaslan Başbakandan yapılacağı sözünü aldı.

İlçe Başkanı Osman Karaaslan yaptığı açıklamada

"Konya Yolu'nun yapımıyla ilgili Başbakan Binali Yıldırım’ı bilgilendirdik. Kendisi de Konya Yolu'nun yapılacağını bildirdi. Gölbaşılı halkımız merak etmesin bu konuda söz aldık. Konya Yolu yapılacak" dedi.

Geçtiğimiz günlerde gazetemize açıklama yapan CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik “Konya yolu projesinin ilk ortaya atıldığı dönemde doğan çocuklar 2019 yılında askere gidecek ama maalesef proje hala yapılmadı.’’diyerek  Konya yolu projesinin gündeme getirmişti.

Gölbaşı muhalefetinin eleştirilerinin iktidar kanalıyla  en üst düzeye taşınması Gölbaşı çıkarları açısından önem arz etmektedir. Bu uyum ve eleştirilerin karşılık bulması Gölbaşı’na hizmet aktarımını da artıraçaktır.

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Osman Karaaslan Bülent Elikesik Başbakan Binali Yıldırım Konya Yolu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert