Advert

Advert
İşçiler Toplu İş Sözleşmesi İmzaladı
İşçiler Toplu İş Sözleşmesi İmzaladı
Pursaklar Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında imzalanan toplu iş sözleşmesiyle çalışanların özlük haklarında iyileşme yapıldı. Sözleşmeyi taraflar adına Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ve Hizmet-İş Ankara 2 No’lu Şube Başkanı Recep Dere im

2017-2020 dönemini kapsayan toplu iş sözleşmesi belediyede çalışan kadrolu işçileri kapsıyor. Çalışanların sosyal haklarının yanı sıra maaşlarında da iyileştirme sağlayan toplu iş sözleşmesi imza törenine Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Başkan Yardımcısı Seyit Mehmet Gümüş, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Ayhan Büke ile Hizmet-İş Sendikası Ankara 2 No’lu Şube Başkanı Recep Dere ve sendika yöneticileri katıldı. Pursaklar Belediyesi adına sözleşmeyi imzalayan Belediye Başkanı Selçuk Çetin “Personelimizin özlük haklarında kendilerini memnun edecek olan bu sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum. Pursaklar için, hemşerilerimiz için hep birlikte daha çok çalışacağız” dedi.

 

Hizmet-İş Sendikası Ankara 2 No’lu Şube Başkanı Recep Dere de yapılan sözleşme ile Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’in işçinin yanında durduğunu belirterek “Her iki tarafı da memnun eden toplu sözleşme imzaladık. Başkanımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

ETİKETLER
SELÇUK ÇETİN PURSAKLAR İŞ SÖZLEŞMESİ
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert