Advert
Advert
Advert
Gölbaşı’nda 'İhtiyacın varsa al, İhtiyacın yoksa as' Kampanyası

Ankara’nın Gölbaşı İlçesinde Gölbaşı Yozgatlılar Derneği tarafından başlatılan 'İhtiyacın varsa al, ihtiyacın yoksa as' kampanyasına hayırseverler yoğun ilgi gösteriyor.Sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlatılan kampanyada vatandaşlar askılara elbise

Gölbaşı’nda 'İhtiyacın varsa al, İhtiyacın yoksa as' Kampanyası
Advert

Gölbaşı’nda ihtiyaç sahiplerine yardım etmeyi amaçladıklarını belirten Dernek Başkanı Karakurt, bu tür sosyal projelerin devam etmesi temennisinde bulundu.

Gölbaşı Yozgatlılar Derneği Başkanı Murat Karakurt, sivil toplum kuruluşu olarak bu projeyi Gölbaşı’nda ilk defa hayata geçirdiklerini ifade ederek, “Burada görülen malzemeleri hayırseverle getirip buraya bırakıyor. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızda gelip alıyorlar.Burası 24 saat açık bir yerdir” dedi.

 

Kampanyaya herkesin destek vermesi gerektiğini ifade eden Karakurt “  Başlattığımız kampanyaya başta vatandaşlarımız olmak üzere Sivil Toplum Kuruluşları, Gölbaşı Kaymakamlığı ve Gölbaşı Belediyesinden de yardım bekliyoruz. Bu bir sosyal sorumluluk projesidir. Bunun derneğimize hiçbir maddi katkısı olmuyor. Bunu sadece ihtiyaç sahiplerine yardım etmek için yaptık” ifadelerini kullandı.

 

Dernek Başkanı Murat Karakurt son olarak standın sabah hayırseverler tarafından doldurulduğunu akşama kadarda ihtiyaç sahipleri tarafından alındığını söyledi.

 

Vatandaşlarda düzenlenen kampanya karşısında duyarlılık göstererek, kullanmadıkları eşyaları buraya getirip Gölbaşı Yozgatlılar Derneği Başkanı Murat Karakurt’ta teslim ediyor.

 

dernek sosyal sorumluluk ihtiyacın varsa al ihtiyacın yoksa as vatandaş gölbaşı ankara yozgatlar derneği murat karakurt
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi’ne TÜRKSAT şehidi Ahmet Özsoy’un ismi verildi.
Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi’ne TÜRKSAT şehidi Ahmet Özsoy’un ismi verildi.
Yenimahalle’de engelsiz film
Yenimahalle’de engelsiz film