Advert

Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına Ziyaret

-Anadolu Eksen Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (ANADOLU-SEN) '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü' etkinliği düzenlendi. Ankara Gölbaşı öğretmen evinde düzenlenen panel’in ardında Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığını ziyaret etti. Gö

 Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına Ziyaret
 Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına Ziyaret Nisa Sayar

Panel’in ardından Anadolu Eksen Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (ANADOLU-SEN) Başkanı Güçlü ve beraberinde ki heyet 15 Temmuz hain darbe girişimi esnasında şehit olan özel harekâtçıların anısına yapılan Şehitlik Anıtını ziyaret ettiler. Mustafa Güçlü ve beraberinde ki heyet burada Şehitlik Anıtına karanfil bırakıp ardından şehitler için dua ettiler.

 

 ANADOLU-SEN Konfederasyon Başkanı Mustafa Güçlü burada yaptığı basın açıklamasında tüm şehitlere rahmet diledi.

Güçlü “ 15 Temmuz, hain FETÖ mensuplarının TBMM’Yİ bombalayarak, Genel Kurmay Başkanlığına baskın yaparak, Kızılay’da Türk milletinin üstüne kurşunlar yağdırarak, milli iradeye tahakkuk etme girişiminin necip Türk milleti tarafından püskürtüldüğü bir gün olarak tarihe geçmiştir” dedi.

Bugün bu kalkışmayı bertaraf eden Türk milletinin şerefli evlatlarının da bulunduğu, Gölbaşı’nda Özel Harekat, TÜRKSAT’ta haince saldırı yapılmış vatan evlatları burada şahadete ermiştir. Bu vesile ile ANADOLU-SEN Konfederasyonu olarak bugün Gölbaşı’nda 15 Temmuz zihniyetinin arkasında ki karanlık yapıları ele aldığımız bir panel gerçekleştirdik. Onun akabinde Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığını ziyaret ettik” şeklinde konuştu.

Güçlü, son olarakta namlusunu millete döndürmüş tanka ve onun arkasında ki zihniyete selam durmayacaklarını söyledi.

 

 

anadolu-sen mustafa güçlü mevlüt uyanık aygün akyol öğretmen evi 15 temmuz özel harekat asker şehit türksat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı