Advert

Advert
Yılın Kültür Projesi Ödülü Verildi
Yılın Kültür Projesi Ödülü Verildi
Ankara'nın en çok ziyaret edilen yerel internet sitesi Haber Ankara, dördüncü yaşını muhteşem bir ödül töreni ile taçlandırdı. Gecede Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e Ankara Kedisi Güzellik Yarışmasını hayata geçirdiği için ‘Yılın Kültür Projesi

500'ü aşkın konuğun katıldığı ve Ankara'nın gözde mekanlarından Wonders Event'ta gerçekleşen geceye siyaset, iş, bürokrasi, spor ve cemiyet dünyasının önemli isimlerinin yanı sıra, Haber Ankara okuyucuları ve çok sayıda basın mensubu katıldı. Ünlü radyo spikeri Semih Baykara’nın sunuculuğunu üstlendiği, sahne şovları ve konser programının da yer aldığı gecede çok sayıda isime ödül verildi.

Haber Ankara Genel Yayın Yönetmeni Volkan Memduh Gültekin, törenin açılış konuşmasında, “Ankaralılık ve yerel bilinci kuvvetlendirmek adına yayınlar yapan Haber Ankara, bugün aylık bir milyonu bulan sayfa görüntülenmesi ile kentin en etkili basın kurumları arasında yer alıyor. Geleneksel ödül törenimiz ise bir marka haline geldi. Törenimizin en önemli özelliği, kentin tüm kesimlerini kucaklaması ve ödül karşılığında bir talepte bulunulmaması; yalnızca Haber Ankara okuyucu davranışları ile belirleniyor olmaması” dedi.

Ankara'nın prestij ödüllerinin sahiplerini bulduğu gecede dört yıl önce hayata geçirdiği ve geleneksel hale gelen Ankara Kedisi Güzellik Yarışması ile Ankara’nın kültür mirasına sahip çıkan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e kültür ödülü takdim edildi. 15 Temmuz Anma Etkinlikleri nedeniyle ödül törenine katılamayan Başkan Çetin’in ödülünü Pursaklar Belediyesi Spor Koordinatörü Salih Yergin aldı. Ödül töreninde konuşan Salih Yergin “Böyle güzel bir ödül gecesinde siyaset, iş, bürokrasi, spor ve cemiyet dünyasını bir araya getiren Haber Ankara ailesine teşekkür ediyorum. Başkanımız Sayın Selçuk Çetin, Başkent’in kültür mirası olan Ankara Kedisini dünyaya tanıtıyor. Kendilerinin selamını ileterek bu anlamlı ödülü bizlere layık gören Haber Ankara’ya teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

ETİKETLER
Selçuk çetin pursaklar kültür ödülü ankara belediye
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert