Advert
Advert
Advert
Gölbaşı’nda demokrasi nöbeti

Gölbaşı Belediyesi tarafından düzenlenen “15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında Dursun Ali Erzincalı ve Ömer Döngeloğlu demokrasi nöbetinde vatandaşlarla buluştu.

Gölbaşı’nda demokrasi nöbeti
Advert

 Atatürk Sahil Parkı’nda gerçekleştirilen demokrasi nöbetine, Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer,  Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan, belediye meclis üyeleri, ilçe protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Demokrasi nöbeti saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın ve Kur’an-ı Kerim tilavetinin okunmasıyla başladı.

Vatandaşlar ellerindeki Türk bayraklarıyla,  Gölbaşı Belediyesi tarafından kurulan ekranda, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi Türkiye’de yaşananları anlatan bir sinevizyon gösterimini izledi.

 

Gölbaşı Belediyesi’nin “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla düzenlediği demokrasi nöbetleri, Ömer Döngeloğlu’nun şehitler için ettiği duayla devam etti.

Ardından sahne alan Dursun Ali Erzincalı sevilen şiirlerini nöbet tutan vatandaşlar için seslendirdi. Dursun Ali Erzincanlı’nın “Sağ Gözümün Altından Öp” şiiri nöbete katılanları ağlattı.

Ankara Gölbaşı Dursun Ali Erzincznlı Ömer Döngeloğlu Demokrasi Nöbeti
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
Nezaket Okulu tebessüm ettiriyor
Nezaket Okulu tebessüm ettiriyor
Şimşek’ten muhtarlara sabah mesaisi
Şimşek’ten muhtarlara sabah mesaisi