Advert

Advert
Gölbaşı’nda ‘15 Temmuz’ konulu fotoğraf sergisi
Gölbaşı’nda  ‘15 Temmuz’ konulu fotoğraf sergisi
Gölbaşı'nda 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü 1. yıl dönümü anma etkinlikleri kapsamında ‘15 Temmuz’ Konulu Fotoğraf Sergisinin açılışı yapıldı.

Mevlana Parkı’nda yapılan sergisinin açılışına, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, İhlas Haber Ajansı Ankara Haber Müdürü Bayazit Cebeci ve vatandaşlar katıldı.

Sergide Konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, “15 Temmuz’u yaşamayanlar ‘kontrollü darbede diyecekler, darbe değildi, bizi inandıramıyorsunuz’ da diyecekler ama bizler 15 Temmuz’u yaşayan insanlarız. O geceki darbe girişiminde Türkiye’mizde kaos ortamının oluşturulmak istendiği açık ve beyan ortadadır” dedi.

“Gölbaşı halkı o gece üzerine düşen görevi yaptı”

15 Temmuz hain darbe girişimisırasında gölbaşı halkının özerine düşeni  yaptığını belirten  Başkan Duruay “Gölbaşı halkı o gece üzerine düşen görevi yaptı. On binlerce insan canlı kalkan olmak için bombaların atıldığını Özel Harekat Daire Başkanlığına yürüdü. TRT binası Gölbaşı’na çok yakın ve o gece TRT’de ki olaylara müdahale edenlerin yüzde 80’i Gölbaşı’ndan giden vatandaşlarımızdı. Ardından TÜRKSAT’ta yaşanan o hain saldırıda yine Gölbaşı halkı gereken tepkiyi gösterdi. Gölbaşı halkıyla gurur duyuyorum. Hepsinden Allah razı olsun.”

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Fotoğraf sergisi 15 temmuz Darbe
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert