Advert
Ankara seçmelerinde 10 madalya kazandılar
Ankara seçmelerinde 10 madalya kazandılar
Şenol Kaysi Spor Akademisi Sporcuları Türkiye Kick Boks Elemeleri Ankara il Seçmesinde 7 Altın, 1, Gümüş 2, bronz toplam 10 madalya kazanarak 29 Haziran 05 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacak olan 15 Temmuz Türkiye Kick Boks Şampiyonasına katılmaya h

Şenol Kaysi Spor Akademisi Sporcuları Türkiye Kick Boks Elemeleri Ankara il Seçmesinde 7 Altın, 1, Gümüş 2, bronz toplam 10 madalya kazanarak 29 Haziran 05 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacak olan 15 Temmuz Türkiye Kick Boks Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Şenol Kaysi Spor Kulübü sporcuları,29 Haziran 5 Temmuz 2017 tarihleri arasında Bolu’da yapılacak olan 15 Temmuz Şehitleri Türkiye Büyükler, Gençler, Yıldızlar, Minikler Kick Boks Şampiyonasında Gölbaşı’nı temsil edecek.

Türkiye Şampiyonu olmayı amaçlayan spor kulübü Milli Takıma girip ülkemizi ve ilçemizi Avrupa ve Dünya Şampiyonasında temsil etmeyi hedefliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Şenol Kaysi Spor Akademisi sahibi Şenol Kaysi, “Mücadele sporlarının kendine özgü disiplin uygulamaları çocuklarımıza planlı programlı hareket etmeyi ve düzenli ilişkiler kurmayı öğretir. Mücadele sporlarının rütbeleme sistemi ile kuşak terfi savlarına katılan ve başarılı olan ayrıca düzenlenen yarışmalarda derece elde eden sporcular katılma ve başarma duygusunu tadacaktır. Hayatta karşılaşabilecekleri tüm spor beceri getiren sınavlarda başarmayı daha kolay yakalarlar. Çocukların bir şekilde kullanmaları gereken enerjilerini farklı alanlarda çevresine zarar vererek harcamaları yerine bu saydığımız faydalı şeyleri öğrenerek negatif enerjilerini pozitif yönde kullanabilirler” dedi.

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Şenol Kaysi Spor Akademisi Türkiye Büyükler Gençler Yıldızlar Minikler Kick Boks
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500