Advert
Bahçeli’ye hakaret eden Ozan’a Gölbaşı’nda suç duyurusu
Bahçeli’ye hakaret eden Ozan’a Gölbaşı’nda suç duyurusu
Bahçeli’ye hakaret eden Ozan’a Gölbaşı'nda suç duyurusu

Geçtiğimiz seçimlerde MHP'den milletvekili adayı olan Şahin Önalan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye hakaret ettiği iddiasıyla kamuoyunda "Ozan Arif" olarak bilinen Arif Şirin hakkında suç duyurusunda bulundu.

Önalan “ Bu hakaretleri yapan kişinin cezasız kalmaması için hukuk önünde elimizden geleni yapacağız” dedi.

Ozan Arif’in şiirin, milliyetçi, ülkücü hareketi üzdüğünü belirten Önalan: “

26 Haziran 2017 tarihinde ozan arif denen arif şirin ismindeki şahsın talihsiz bir açıklaması milliyetçi ülkücü camiayı ve şahsimi çok üzmüştür. Genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli hakkında yapmış olduğu beyanat ve kamuoyuna açıklamış olduğu şiir hakaret doludur. Bu hakaretler kabul edilebilir bir nitelikte değildir. Mensubiyeti olmaktan onur ve gurur duyduğum milliyetçi ülkücü haraketin bir ferdi, neferi olarak Genel Başkanıma ve ülkücü camiaya yapılan bu hakaretleri kabullenemediğimden dolayı Ozan Arif denen şahsın hukuk önünde hesap vermesi için Ankara Gölbaşı Cumhuriyet Baş Savcılığına suç duyurusunda bulunuyorum. Vermiş olduğum dilekçenin takipçisi olacağım” dedi.

Şahin Önalan daha sonra Ozan Arif’in Samsunda kaleme aldığı şiirin bir örneği ile birlikte hazırlamış olduğu suç duyurusunu savcılığa teslim etti.

 

ETİKETLER
Gölbaşı MHP Şahin Önalan Ozan Arif Suç Duyurusu Baş Savcılık
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500