Advert
Karaaslan'dan bayram mesajı
Karaaslan'dan bayram mesajı
Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan Ramazan Bayramı Nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan Ramazan Bayramı Nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Karaaslan mesajında şu sözlere yer verdi.

* Bereket ve rahmet ayı olan on bir ayın sultanı mübarek Ramazan-ı Şerifi geride bırakarak, Ramazan Bayramı'na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, kardeşliğin dostluğun helalleşme ve sevincin yaşandığı istisnai günlerdir. Birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşliğe daha çok ihtiyacımızın olduğu şu günlerde, birbirimize daha çok kenetlenmeliyiz.

İslam coğrafyasının birçok bölgesinde, ne yazık ki iç savaşlar, işgaller, iç çatışmalar ve açlık gibi felaketler yaşanmakta. Ramazan ayı boyunca İslâm aleminde kadın, çocuk, yaşlı, masum demeden din kardeşlerimize reva görülen şiddet, zülüm, haksızlıklar ve ölümler yüreğimizi dağlıyor.

Ramazan Bayramı İnşallah İslam alemi ve mazlum insanlık için kurtuluş vesilesi olur. Yüce Allah’a tüm Müslüman kardeşlerimiz için, ülkemizin birlik ve beraberliği, dostluk kardeşlik ve sevgi bağlarının güçlenmesi için dualarımızı eksik etmeyelim.

Bu duygularla, mübarek Ramazan Bayramı'nın tüm insanlık ve Müslüman alemine huzur, kardeşlik ve barış getirmesi dileğiyle Gölbaşılı hemşerilerim başta olmak üzere Ülkemizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim” dedi.

ETİKETLER
Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan Ramazan Bayramı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500