Advert
Gölbaşılı Siyasilerden Kadir Gecesi mesajı
Gölbaşılı Siyasilerden Kadir Gecesi mesajı
Gölbaşılı Siyasilerden Kadir Gecesi mesajı

BELEDİYE BAŞKANI FATİH DURUAY’IN KADİR GECESİ MESAJI

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Duruay, mesajında, birlik ve beraberlik duygularının yoğun olarak yaşandığı Ramazan ayının sonlarına yaklaşıldığı bu günlerde Kadir Gecesi’ne ulaşmanın maneviyatını ve heyecanını yaşadığını belirtti.

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde sema kapılarının ardına kadar açık olmasının kendilerine sunulan bir fırsat olduğunu ifade eden Başkan Duruay, şunları kaydetti:

“Rahmet ve mağfiretin bol olduğu bu gecede, dargınlıkları ve kırgınlıkları unutup, sevgi, saygı ve hoşgörüyü en üst seviyede yaşayarak gönül dünyamızı aydınlatmalıyız.  Bu mübarek gecenin tüm insanlık alemine sevgi, saygı, huzur, mutluluk getirmesini, turulan oruçların, yapılan ibadetlerin kabul edilmesini diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyorum.”

ERSİN PEHLİVAN’DAN KADİR GECESİ MESAJI

MHP Gölbaşı İlce Başkanı Ersin Pehlivan, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kadir Gecesi, Kuran-ı Kerim'in övdüğü, esenlik ve güvenliğin her tarafa yayıldığı sema kapılarının açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği bir gecedir. Bu gecenin kıymeti saymakla tükenmeyecek ölçüye ulaşmaktadır. Mübarek Kadir gecesinin ölçüye sığmaz faziletlerinin bir kaynağı da bu gecede Kur-an'ın Peygamberimize niyaz olmasıdır. Kadir gecesinin hayırlara vesile olmasını, kardeşliğin, sevgi ve saygı bağlarını kuvvetlendirmesini, İslam aleminin birliğine vesile olmasını diliyor, tüm Türk-İslam alemininin Kadir gecesini kutluyorum.

RAMAZAN ŞİMŞEK KADİR GECESİ MESAJI

Ankara Büyüksehir Belediyesi MHP Grup Başkan Vekili Ramazan Şimşek, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

“Bu gece idrak edeceğimiz Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'nde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin” dedi.

 

ETİKETLER
Ankara Kadir Gecesi Fatih Duruay Ramazan Şimşek Burak Fındıkçı Ersin Pehlivan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500