Advert
Advert
Advert
10 kişiyi umre hediyesi

Pursaklar Belediyesi ramazan etkinliği kapsamında 10 kişiyi umreye gönderiyor.

10 kişiyi umre hediyesi
Advert

Pursaklar Belediyesi’nin Şehit Salim Akgül Parkı’ndaki geleneksel Ramazan etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen umre kampanyasının talihlileri belli oldu. Umreye gidecek olan 10 kişi düzenlenen çekiliş sonucunda belirlendi. Pursaklar Belediyesi’nin ayrıca 1 tane 15 Temmuz Gazisini de kurasız gönderileceği belirtildi.

Çekilişi Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin yaptı. Çekiliş öncesinde de belediye tarafından yine çekilişlerle vatandaşlara değişik hediyeler dağıtıldı.

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin yaptığı açıklamada ramazanın başında başlattıkları ramazan etkinliğinin umre çekilişi ile sonlandırıldığı söyledi. Çetin : “ Ramazan ayında belediyemiz çok güzel programlar hazırladı. Biz teravi namazından sonra etkinliklerimizi yaptık. Bugünde sonlandırılıyoruz. 10 tane tebessüm şehri sakinimizi umreye göndererek ramazan ayı etkinliklerimizi sonlandırdık. İnşallah ramazan ayı devletimize ve milletimize huzur, saadet, birlik beraberlik getirir. Bütün hemşerilerimin yaklaşan kadir gecesini ve ramazan bayramını kutluyorum” dedi.

Çekilişte kendilerine umre seyahati çıkan vatandaşlarda Pursaklar Belediye Başkanına teşekkür etti. Etkinlik toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Pursaklar Belediyesi’nin Şehit Salim Akgül Parkı’ndaki amfi tiyatro salonunda gerçekleşen çekilişe Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, belediye başkan yardımcılar, birim müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ankara Pursaklar Umre Çekiliş 10 Kişi Selçuk Çetin
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi’ne TÜRKSAT şehidi Ahmet Özsoy’un ismi verildi.
Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi’ne TÜRKSAT şehidi Ahmet Özsoy’un ismi verildi.
Yenimahalle’de engelsiz film
Yenimahalle’de engelsiz film