Advert
BBP Gölbaşı eski İlçe Başkanı Orhan Şahin’den açıklama
BBP Gölbaşı eski İlçe Başkanı Orhan Şahin’den açıklama
BBP Gölbaşı eski İlçe Başkanı Orhan Şahin, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı “adalet yürüyüşü” ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Advert

Şahin yaptığı açıklamada  “Bu yürüyüş yeni bir gezi olaylarına mahal vermemelidir” dedi.

Gölbaşı Alperen Ocakları, iftar programı sonrası gazetemize açıklamalarda bulunan BBP Gölbaşı eski İlçe Başkanı ve BBP Ankara birinci bölge milletvekili adayı Orhan Şahin “ Bütün kanunların önü tıkanmış olur. Ondan sonra hak aramak için yapılabilir ama daha kanunların önü tıkanmadı. Müracaat edecekleri yerlerde vardı. Bence onlara müracaat etmeliydiler. Millet zor durumdan geçerken kaosa kargaşaya sebep verilmemelidir. Bu Ak Parti iktidarına destek vermek değildir. Ülkemiz Güney doğuda ciddi bir savaşın içinde. Bizim şuanda ülke içerisinde birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmek zorundayız. Bizim şuanda Türk, Kürt, alevi, suni demeden birlikte hareket etmeliyiz. Ülkenin buna ihtiyacı var” şeklinde konuştu.

Yürüyüşün demokratik hak olduğunu söyleyen Şahin “ Ama gezi parkı olayları gibi ülkemizi kaosa sürükleyecek bir olaya sebebiyet verirse bundan hiç kimse karlı çıkmaz. Aynı geminin içerisindeyiz. Hepimiz zarar görürüz” ifadelerini kullandı.

Gölbaşında ve ülkede ki birlikteliğinde iktidarın doğru yaptığı anlamına gelmediğini ifade eden Orhan şahin “ Ülkemiz zor durumdan geçerken biz parti ve ocak menfaati düşünmeyiz. Biz milletin birlikteliği için parti sevdasından bile vazgeçer ve milletin yanında oluruz” dedi. 

ETİKETLER
Orhan Şahin BBP 1. Bölge Milletvekili Adayı Orhan Şahin adalet yürüyüşü Kemal Kılıçdaroğlu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert