Advert
TOKİ yönetimi birlikte iftar yaptı
TOKİ yönetimi birlikte iftar yaptı
Park Eymir TOKİ yönetimi başkanı Aygün Ünlü ve ekibi birlikte iftar yaptı.

Park Eymir TOKİ yönetimi başkanı Aygün Ünlü ve ekibi birlikte iftar yaptı.

Geçtiğimiz günlerde TOKİ seçimlerinden zaferle çıkan TOKİ Yönetim Kurulu Başkanı Aygün Ünlü ve yönetim kurulu birlikte iftar yaptı.

Manzarada cafede gerçekleşen iftar programına Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Mehmet Aktay, Fen İşleri Müdürü Erturgut Yavuz, Toki ada başkanları ve denetleme kurlu başkanı katıldı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay başka bir programı nedeniyle katılamadı. Başkan Duruay geçtiğimiz günlerde TOKİ’de yapılan seçinde Aygün Ünlü ve yönetimine tebrik mesajı gönderdi.

İftardan sonra TOKİ yönetimi önceki dönemde kadroda yer alan ve bu dönem kadroya girmeyen eski yöneticilere plaket verdi. TOKİ yönetimi aynı zamanda Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Mehmet Aktay ve Fen İşleri Müdürü Erturgut Yavuz’a katkılarından dolayı plaket taktım etti.

İftarda aynı zamanda Park Eymir TOKİ’ye yapılacak hizmetlerde konuşuldu. TOKİ yönetimi sırasıyla TOKİ sakinlerin sorunların çözülmesi için yapacakları çalışmalara üzerinde fikir alışverişinde bulundular.

ETİKETLER
Aygün Ünlü Ali Odabaşı Toki Seçim Zafer İftar Ramazan Mehmet Aktay
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500