Advert
Advert
Advert
Bin Kişiye İftar

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Hicret Camii avlusunda Belediyenin Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Tebessüm Çarşısına kayıtlı 1000 kişiye daha iftar verdi.

Bin Kişiye İftar
Advert

Pursaklar Belediyesi iftar programlarında ilçedeki vatandaşları ağırlamaya devam ediyor. Pursaklar Hicret Camii avlusunda düzenlenen 1000 kişilik iftarda Tebessüm Çarşısına kayıtlı dar gelirli aileler, imamlar, Kur’an kursu öğrencileri ağırlandı.

Ramazan ayında ilçedeki değişik kesimleri sofrasında ağırlayan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, yaptığı konuşmada “Bu güzel akşamda birlikte olmanın onurunu yaşıyoruz. Rabbim ibadetlerinizi kabul etsin. Her ayı Ramazan’da olduğu gibi birlik, beraberlik içinde geçirmemiz gerekiyor. Rabbim birliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Bizlerin buralarda rahat bir şekilde iftar edebilmemiz için güvenlik güçlerimiz yoğun mücadele ediyor. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, gazilerimize hayırlı ömürler diliyorum” dedi. Hemşerileriyle yakından ilgilenen Başkan Çetin, sohbet ederek vatandaşların taleplerini de dinledi.

Davetlilerin yoğun ilgisi ile karşılan Başkan gecenin hatırası olarak hemşerileriyle fotoğraf çektirdi. İftar programında Pursaklar Kaymakamı İhsan Kara da vatandaşları yalnız bırakmayarak birlikte oruç açtı.

Ankara pursaklar iftar selçuk çetin
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
AK Parti Ankara İlçe Kongrelerinin Tarihi Belli Oldu
AK Parti Ankara İlçe Kongrelerinin Tarihi Belli Oldu
Akademisyen Anne , Darüşşifa Eğitim Kurumları’nda
Akademisyen Anne , Darüşşifa Eğitim Kurumları’nda